מרכז וטרינרי הוד השרון

מרפאה וטרינרית בהוד השרון

הוד השרון הנה עיר יפיפייה במחוז מרכז המונה למעלה מ-50 אלף תושבים. מרבית המשפחות בעיר מגדלות בעלי חיים ביתיים (לרבות כלבים וחתולים) ולכן הדרישה להימצאות מרכז וטרינרי בהוד השרון הנו קריטי וחיוני לחיי היום יום בעיר. מרכז וטרינרי מסוג זה יכול לספק טיפולים שוטפים, ייעוץ וכן טיפולים בריאותיים בבעלי החיים שלכם הן במקרי חירום והן במחלות שוטפות שונות להם חשופים בעלי החיים ממש כמו בני האדם.

חיסונים וטיפול שוטף

בני האדם הדואגים להיות מחוסנים יכולים ללכת בעצמם לקופת החולים, לקבוע תור לחיסון ולבצע אותו. בעלי החיים שלכם לעומת זאת תלויים בכם שתיקחו אותם לוטרינר לחיסון. נכון שהחיסונים עולים כסף אך מדובר בבריאות של בעל החיים שלכם ובמקרים מסוימים גם בבריאות שלכם כבעלים. אם כבר החלטתם לאמץ בעל חיים לחייכם אנא התייחסו אליו ממש כמו לילד ותעניקו לו את החיסונים להם הוא זקוק כדי לשמור על בריאותו.

חיסונים מסוימים צריכים להינתן לכלבים/חתולים כבר מגיל כמה שבועות. ישנם חיסונים שנתיים ואחרים ניתנים לתקופה של כמה שנים לפחות. בין החיסונים שחשוב לתת לכלב למשל הם חיסון משושה (שבדרך כלל מתחלק ל-3 חלקים ומתפרס על פני חודשיים) וחיסון כלבת הנו בגדר חובה כחוק במדינת ישראל.

אילוף כלבים

מלבד חיסונים תוכלו לקבל טיפולים בריאותיים שוטפים כמו למשל אם הכלב הצטנן או שיש לו קלקול קבע. אם זקוק לתרופה מסוימת, בדיקה או צילום. כל זה תוכלו לבצע/לקבל מענה במרכז הוטרינרי הוד השרון

מזון ומוצרים

במרכז וטרינרי לרוב תוכלו למצוא גם מגוון של מוצרים חשובים לגידול בעלי החיים כמו קערות מזון, קולרים, תגי שם, משחקים וכמובן מזון. תוכלו להיוועץ עם הצוות המקצועי במקום ולהתאים את המזון לכלב שלכם שכן התאמת המזון הנה חיונית מאוד לתפקודו השוטף, להתפתחותו ולחיזוק הכלב.

טיפולי חירום

בעת מקרי חירום לא נעימים עם בעל החיים שלנו נזדקק לטיפול נמרץ של ממש ומכיוון שבתי החולים שאנו מכירים מטפלים בבני אדם, הרי שהמקבילים לכם הם המרכזים הוטרינריים באזורינו שיכולים לספק לנו שירות זה. ניתוחים, טיפול נמרץ ובמקרים מסוימים אפילו הסעת בעל החיים למקום הנם שירותים שהמרכז הוטרינרי יספק לכם לפי צורך. אנו כמובן מייחלים שלא להגיע למצבים אלו אך אין ספק כי ישנם מקרים בהם נודה על מרכז וטרינרי סמוך אלינו אליו נוכל להגיע במהירות. הוד השרון הנה עיר יפיפייה במחוז מרכז המונה למעלה מ-50 אלף תושבים. מרבית המשפחות בעיר מגדלות בעלי חיים ביתיים (לרבות כלבים וחתולים) ולכן הדרישה להימצאות מרכז וטרינרי בהוד השרון הנו קריטי וחיוני לחיי היום יום בעיר. מרכז וטרינרי מסוג זה יכול לספק טיפולים שוטפים, ייעוץ וכן טיפולים בריאותיים בבעלי החיים שלכם הן במקרי חירום והן במחלות שוטפות שונות להם חשופים בעלי החיים ממש כמו בני האדם.

 

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נוזל לסיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין – איפה קונים?
בשנים האחרונות אנחנו יכולים לקרוא ולשמוע יותר ויותר על סיגריה אלקטרונית, סיגריה שמאפשרת לנו להרגיש...
קרא עוד »
נוב 16, 2017
עגילי זהב לילדות – הטרנדים החמים
תכשיטים מסמלים יוקרה, יופי, אלגנטיות ואמירה אישית. כל אחת אוהבת לבחור את התכשיטים שלה על פי הטרנדים...
קרא עוד »
אוג 08, 2021
תיקון אופניים חשמליים עד הבית
היום ניתן למצוא לא מעט אנשים שמשתמשים באופניים חשמליים על מנת להגיע לעבודה, ללימודים או לכל מקום אחר....
קרא עוד »
מרץ 26, 2020