מרכז תיקון ושדרוג לגיטרות חשמליות בשרון

קניתם גיטרה לפני מספר חודשים וכעת אתם רוצים לשדרג אותה ולשפר את הסאונד שלה. ניתן לעשות זאת דרך פניה למרכז אשר מטפל בתיקון ושדרוג גיטרות חשמליות. גם תקלות לא צפויות בכלי אשר מונעות מכם ליהנות מהנגינה ניתנות לטיפול מקצועי ואמין. כאשר ישנו צורך בתיקון של כלי נגינה אז מומלץ לפנות רק לבעל מקצוע איכותי שמחזיק בית מלאכה.

גם אם מדובר על תקלה פשוטה לכאורה היא עלולה להתפתח לתקלה חמורה יותר אם לא מטפלים בה בזמן. היות ומדובר על הפקה של צליל שחייב להיות מכוון ומסונכרן עם כל הכלים האחרים על הבמה אין כל אפשרות להתפשר וחשוב להגיע לתיקון כמה שיותר מהר.

מי יתקן לי את הגיטרה

כל בעל כלי נגינה מכיר בוודאי אדם כל שהוא שעליו הוא סומך ואליו הוא מביא את הגיטרה כאשר היא זקוקה לשדרוג את תיקון. אדם זה הוא בדרך כלל גם נגן בעצמו שמבין בהרכבה ופירוק של הכלי, הוא בונה גיטרות ויודע להבחין באיכות של כל חלק:

  • החלפה של פיק אפ או תיקון שלו כרוך בהבנה של אופן הפעולה שלו. על מנת לפרק פיק אפ יש צורך בהסרה של כל המייתרים, זאת בשביל להגיע לברגים שמשחררים את הפיק אפ. כל פעולה שמתבצעת על הגיטרה צריכה להיעשות בעדינות רבה ולכן לא מומלץ לנסות לבצע את התיקון בעצמכם.
  • גם ביצוע של סט אפ כדאי להפקיד בידיו של מקצוען שמצויד בכלים ובידע הנכון. לעיתים תאלצו לחזור כיוון שהסט אפ לא מתאים, מומלץ לבדוק את הנושא כאשר מגיעים לקחת את הגיטרה מהמעבדה.
  • שבר בגוף הגיטרה לא תמיד ניתן לתיקון וגם אם מתקנים אז הצליל בוודאי ישתנה ויפגע. במקרה כזה רק בעל מקצוע יוכל להציל אתכם.

קונים גיטרה ישנה ומשדרגים

ניתן להחזיר לשימוש גיטרה ישנה שקניתם או שמצאתם בעליית הגג. כל אדם אשר מתקן גיטרות מחזיק חלפים של דגמים שונים ויש לו גם גישה לחלפים שהוא יכול להזמין מחו"ל. עבודה כזו עשויה להיות יקרה לביצוע אך היא תשתלם לכם בסופו של דבר ותזכו בגיטרה מושלמת.

לפרטים נוספים על גיטרות חשמליות.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חברת סיעוד לרווחת הקשיש ומשפחתו
לא מעט קשישים סובלים בהגיעם לגיל זה מבעיות רפואיות שונות, אשר פוגעות ביכולת ובאפשרות שלהם להתנהל...
קרא עוד »
מאי 30, 2018
איך לבחור ספסל למקלחת?
בחירת ספסל המקלחת הנכון כרוכה בהתחשב בגורמים שונים כדי להבטיח שהוא עונה על הצרכים שלך מבחינת נוחות,...
קרא עוד »
ספט 26, 2023
מה דרוש כדי להיות מעצב לוגו לעסקים?
מעצב לוגו מתמחה בהכנת לוגו מתאים ומושלם לבית העסק, וכזה אשר יקלע לטעמו של המנהל ויצור את העניין...
קרא עוד »
אוג 26, 2020