ציוד קמפינג – לקנות או להשכיר?

אשפתון

ישנן משפחות אשר חיות בטבע. מדובר על משפחות בעלות חיבור חזק לאדמה, לטיולים וללינה בשטח. משפחות מסוג זה מצוידות לרוב בכל הציוד הדרוש, לצורך הקמת קמפינג בכל מקום ובכל מצב. מצד שני, ישנן משפחות עירוניות יותר, אשר מחליטות אחת לתקופה לצאת לחוויה בחיק הטבע. משפחות אלו אינן מחזיקות בשום סוג של ציוד, ולכן נאלצות להוציא אלפי שקלים על מנת לאפשר לעצמן קמפינג על שפת הכנרת או בכל מקום אחר. רוב המשפחות אשר מבינות את גודל ההוצאה, מחליטות לא פעם לוותר על כל הרעיון. היום ניתן למצוא פתרונות מקוריים לבעיה, למשל – להשכיר את ציוד הקמפינג לצורך הטיול, ולאחר מכן להחזיר אותו לחברה. בצורה כזו, אין צורך להוציא אלפי שקלים על ציוד שלא נעשה בו שימוש תכוף במיוחד. כמו כן, השכרת הציוד אינה דורשת את אחסון הציוד בבית, דבר שחוסך לא מעט מקום.

לקנות או להשכיר ציוד – מה עדיף למי?

כאמור, משפחות או חבורה של חברים, אשר נוהגים לצאת באופן קבוע יחסית לשטח – עדיף להם לרכוש את הציוד הדרוש להם. היות והשכרה תכופה של ציוד, תצא לא משתלמת מבחינה כלכלית. עדיף פעם אחת לשלם את כל הסכום, ולאחר מכן ליהנות מכמות אין סופית של טיולים מדהימים בחיק הטבע. מצד שני, אנשים אשר יוצאים לשטח בפעם הראשונה בחייהם, או כאלו שאינם נוטים לעשות זאת לעיתים תכופות – עדיף הם להשכיר את הציוד הדרוש. היום ניתן למצוא חבילות השכרה שונות, אשר מותאמות לכמות האנשים, אופי הטיול, סוג המשתתפים וכדומה. בצורה כזו, כל אחד יוכל לבחור את חבילת ההשכרה האידיאלית עבורו, ובכך לחסוך מאות ואף אלפי שקלים.

לסיכום, טיול קמפינג איכותי דורש רכישה או השכרה של ציוד רב ומגוון, אשר מבטיח למשתתפים טיול איכותי ונוח במיוחד. מי שלא מעוניין לרכוש את הציוד, יכול בהחלט להשכיר את הפריטים הבודדים שחסרים לו, או לחילופין לבחור בחבילת השכרה שמתאימה לצרכים שלו. רוב חבילות ההשכרה יכילו פריטים בסיסיים כגון: אוהל, מזרוני שטח, שקי שינה, מחצלת וכדומה. בחבילות המשוכללות יותר, ניתן יהיה למצוא עצים למדורה, גנרטור, מזרן מתנפח ואף בידורית לקריוקי.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך גם אתם תכינו מאכלים מדהימים לשבת?
השבת היא יום מנוחה וחגיגה. זה הזמן לקחת הפסקה מהעולם. ואיזו דרך טובה יותר לחגוג מאשר עם אוכל? בואו...
קרא עוד »
דצמ 07, 2022
כפכף עקב: גם נוח וגם גבוה
כפכפי עקב משמשים בתור נעל קיץ פופולרית כבר שנים רבות. הם נוחים ופרקטיים. כפכפי עקב הן נוחות וגבוהות....
קרא עוד »
אוג 09, 2022
איפה מומלץ לקנות דיו למדפסות קנון?
יש לא מעט מקרים שבהם מגיע הרגע שבו אנו רוצים להדפיס, אך מגלים שנגמר הדיו. ברגע שזה קורה אנו נוטים...
קרא עוד »
דצמ 14, 2020