משחקים מומלצים לפי גיל

להפוך ולהיות הורה טרי זה דבר נפלא ומרגש מאוד, ושום תחושה שבעולם לא יכולה להחליף את התחושה שכל הורה מרגיש באותו הרגע. יחד עם ההתרגשות והשמחה הגדולה, נוספים גם רגשות נוספים כמו דאגה והתלבטות בנוגע לגידול וחינוך הילד בצורה נכונה והמיטבית ביותר עבורו.

כל הורה חש את אותם רגשות וחששות בנוגע לגידול הילד, גם אם מדובר בילד החמישי במשפחה. אך אין ספק כי עבור הורים טריים שילדם הראשון באותו הרגע נולד, כל המחשבות והתחושות שלהם משתנות באופן מוחלט. בין ההתלבטויות והשאלות שצצות אצל כל הורה טרי, עולה השאלה אילו משחקים כדאי לקנות לילד?

מכיוון שהמגוון הוא כל כך גדול, ההתלבטות הופכת להיות גדולה הרבה יותר. בעזרת המאמר הבא, תוכלו לקבל מעט פרופורציות וסדר בכל הנוגע למשחקים של אן דן דינו עבור הילדים האהובים:

משחקים לפעוטות וקטנטנים

בכל חנות קיימת חלוקה ברורה ומסודרת בנוגע למשחקים השונים, כך שכל המשחקים הראשונים שמיועדים לפעוטות שרק נולדו צריכים להימצא בחלק זה בחנות. המגוון כל כך גדול, אך אין זה אומר שאתם מוכרחים לקנות הכל עבור ילדכם.

בגיל הזה שהילדים עדיין קטנטנים ולא מפותחים מבחינת מוטוריקה, מומלץ לבחור במשחקים רכים ונעימים בצבעים עדינים. בנוסף, קיימים משחקי מובייל המיועדים להתקנה מעל עריסת התינוק, כך שהמוזיקה מהמשחק תוכל להשרות רוגע ושלווה על הפעוט.

משחקי התפתחות לגילאי שנה ומעלה

כבר לקראת גיל שנה הילדים הקטנטנים מתפתחים לאט לאט. הם הולכים ומגלים סקרנות בכל דבר שנמצא סביבם, ולכן זו הזדמנות נהדרת להעניק להם משחקי התפתחות שונים המיועדים במיוחד לגילאים שלהם.

משחקי ההתפתחות כוללים משחקים אלקטרוניים מדברים, שישמיעו קולות וצלילים וכך יפתחו את הילד לדיבור בעצמו. בנוסף, ישנם גם משחקי התפתחות העובדים על המוטוריקה העדינה של הילד, כך שבגילאים אלו הוא לומד כיצד לאחוז דברים באמצעות האצבעות – ולא רק באמצעות כל כף היד כמו שהוא נהג לעשות בגיל מוקדם יותר.

משחקים לילדים מגיל שלוש ומעלה

כאשר הילד מגיע לגיל 3, זהו הגיל בו כל הורה יעיד כי ילדו הפך להיות שובב קטן. הסיבה לכך היא שזהו הגיל בו הילד כבר עצמאי – הולך ורץ לבד, מדבר הרבה ולא מפסיק לחקור את סביבתו. לכן, המשחקים הטובים ביותר לילדים בגיל הזה אלו משחקי יצירה שונים ובהמשך משחקי לגו באתר אנדנדינו יעניקו לכם הרבה שקט ולילד הרבה הנאה.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
4 סוגי הרצאות שמתאימות למתנסים
כדי להביא את הקהל לשמוע, צריך למצוא רעיונות מתאימים להרצאות ולתכנים. מעבר לכך – צריך לדעת כיצד להציג...
קרא עוד »
ספט 13, 2021
גלה את קפריסין: המדריך החיוני שלך לשאלות ללא מענה
קפריסין, תערובת שובת לב של היסטוריה עתיקה, נופים מדהימים ותרבות תוססת, טומנת בחובה אינספור הזדמנויות...
קרא עוד »
מרץ 16, 2024
מה לקנות לגיוס– טיפים ועצות למתגייס הטרי
יום הגיוס הוא יום מרגש מאוד. אם אנחנו רוצים להגיע מוכנים ללשכת הגיוס ולהתחיל את השירות הצבאי שלנו...
קרא עוד »
ינו 01, 2017