קורס טיפוס למתחילים – איפה הכי כדאי ללמוד

קורס טיפוס למתחילים
קורס טיפוס למתחילים

החלטתם שאתם מעוניינים לקחת את עולם הטיפוס צעד קדימה מלטפס על קירות עם הילדים בשבת? מדהים! בדיוק בשביל זה מאמר זה בא לעזור לכם להתחיל להיכנס לעולם הטיפוס בטבע, איפה כדאי להתחיל, איך מתחילים ואיפה כדאי ללמוד קורס טיפוס למתחילים. טיפוס הרים או שונה מאוד מטיפוס על קירות, אם בקירות סך הכל אנחנו מרגישים בטוחים, יש לנו איפה להיאחז פחות או יותר, יש גם מדריכים שאיתנו, בטיפוס הרים אנחנו הרבה יותר עצמאיים, ולכן חשוב שנדע כיצד בדיוק לטפס באופן המקצועי ביותר.

אז איך מתחילים?

בעצם כמו כל עולם חשוב תחילה להתחיל להיכנס אליו, להתחיל לחקור בו, לראות סרטונים, ללכת לראות אנשים אחרים שעושים את זה, להתחיל לראות עד כמה התחום המאתגר של טיפוס הרים מדבר אליכם. לאחר מכן תלכו לשיעור ניסיון, תרגישו את החיבור שלכם עם המדריך, תראו עם השיטת לימוד שלו מתאימה לכם, תתחילו להרגיש את ההרים ותתחילו לראות כמה קל או קשה לכם לטפס. חשוב ממש להתחיל לעשות אימוני כושר, להרים את רמת הכושר בה אתם נמצאים או אם אתם נמצאים ברמה גבוהה אז לשמור על רמה זו, כי טיפוס הרים מצריך מאיתנו הרבה התמודדויות פיזיות מאתגרות. דבר שני תתחילו ללמוד לתכנן קדימה, כאשר אתם הולכים לטפס על קירות, תנסו לראות איך אתם מתכננים את המסלול מלמטה עד למעלה, כי טיפוס מהיר ומקצועי מתחיל בתכנון נכון ואיכותי.

אז איך יודעים איפה הכי כדאי ללמוד

יש הרבה מקומות ללמוד טיפוס הרים כמו טיפוס טבעי אשר ידועים כארגון מקצועי ביותר, למידה חוויתית עמוקה, סיפק ידע רב עולם עולם ההרים, הסלעים והטבע בכלל. הדרך הטובה ביותר לבחור מקום ללמוד טיפוס הרים הוא באמצעות שיעורי ניסיון, ועל ידי כך תוכלו לבחור את המדריך שאיתו אתם מרגישים הכי בנוח. בסופו של דבר כמו כל תחום לימוד, הכל תלוי בחיבור למורה. טיפוס טבעי ידועים שיטת לימוד מעניינת ביותר, מדריכים כריזמטיים וכל מה שנדרש על מנת ללמוד את הטיפוס באופן המקצועי ביותר.

קראו גם: טיולי אתגר בירדן

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה אני יותר לא מארגן בעצמי טיול למשפחה שלי?
מאז הפעם האחרונה שבחרתי לטייל עם המשפחה במסגרת טיול מאורגן, הבנתי עד כמה טעיתי בכל השנים הללו שהחלטתי...
קרא עוד »
נוב 29, 2018
טיולים בקפריסין למשפחות
מחפשים מקום מושלם לטיול, עם כל המשפחה? קחו את הגלובוס, תראו כמה הוא גדול אבל הפעם, שווה להישאר קרוב....
קרא עוד »
מרץ 31, 2022
החתונה מתקרבת? אין כמו לעבור הדרכת חתנים שתעזור בשחרור הלחץ
עונת החתונות בפתח, וחשוב להיות מוכנים לחלוטין לשלבים הבאים בחיים. לעבור הדרכת חתנים יכול להיות אחד...
קרא עוד »
אוק 06, 2022