כל הדרכים להתמודדות עם נחירות

נחירות הן בעיה נפוצה עבור אנשים רבים. זה מטרד שיכול להיות מעצבן, אבל זה יכול גם להשפיע על הבריאות שלך. נחירות הן בעיה טיפוסית שניתן לפתור בקלות. אנחנו יכולים פשוט לשנות את הרגלי השינה שלנו כדי להימנע מכך. 

מה זה נחירות? 

חירות הן קולות של אוויר שנשפך החוצה בזמן שאתה ישן. זה נגרם בדרך כלל על ידי נחירה חזקה שמרטיטה את כל גופך ונשמעת בדומה לצליל נביחות של כלב. בדרך כלל, ניתן לפתור בעיה זו פשוט על ידי שינוי הרגלי השינה שלנו כדי להימנע משינה עם נפח גדול של אוויר שנכנס ויוצא מהפה בזמן שאנו ישנים. זה יעזור להפחית את חומרת ותדירות הרעשים המטרידים הללו. 

איך מפחיתים נחירות? 

אז איך להתמודד עם נחירות? אתה יכול לנסות לשנות את הרגלי השינה שלך. למשל, אפשר לשנות את תנוחת הראש בזמן השינה. אפשר לשנות את אופן השינה על בסיס קבוע על ידי שימוש בשיטות כמו: 

(1) אל תשתמש בכרית כתמיכה לראש ולצוואר, 

(2) אל תשתמש בבגדים שלא מאפשרים לנשום.

(3) אל תשתמש באטמי אוזניים או כל מכשיר אחר לחסימת אוויר. אנשים רבים לא מודעים לדברים האלה ובסופו של דבר ישנים עם ראשם במקום לא טבעי מבלי לחשוב איך זה . אם אתה לא יודע איך לישון, רופא יכול לעזור לך. הוא או היא ימליצו על המיקום הנכון של הראש והצוואר בזמן השינה. 

האם יש תופעות לוואי המתרחשות לאחר שינה עם כרית? 

שינה עם כרית עלולה לגרום לבעיות שינה, כגון: (1) יובש בפה, (2) פצעים וכאבים בפה, (3) ריח רע מהפה בגלל ריח הקאות והזיעה על הכרית, ו- (4) גם תחושת עייפות מוקדם בבוקר לאחר הקימה. עדיף להימנע מסוג זה של בעיה. יש אנשים שיש להם בעיה עם נחירות, במיוחד בחלק השינה של הלילה. לחלקם יש אפילו דום נשימה בשינה, שהוא מצב רפואי חמור. לכן יש לטפל בבעיה בהקדם האפשרי.

למידע על בוטייקו >>>

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האם חלב אורז שקדים זה בריא?
בשנים האחרונות קיימת מגמה שהולכת ומתעצמת של צמצום השימוש בחלב מהחי כמו חלב בקר וחלב עיזים. במקביל אנו...
קרא עוד »
ינו 05, 2021
נעלי נשים מעוצבות: 8 עובדות שלא ידעתם
האדם והאישה נבראו ללא נעליים. הם הלכו יחפים. הרבה לפני שהיה מקובל להדס עם נעלי נשים מעוצבות ברחובות...
קרא עוד »
ספט 14, 2016
פינוי חצר
מצד אחד כולם חולמים על בית צמוד קרקע לצד חצר מוריקה ומלבלבת, אך מצד שני לא כולם בנויים לטפח גינה ולא...
קרא עוד »
מאי 19, 2017