כל הסיבות להזמין רקדנית בטן למסיבות

רקדנית בטן למסיבות

כשאנחנו מסתכלים על אירועים משלל סוגים, החל מימי הולדת בבית וכלה בחתונות או חינות, אז מרבית האירועים בנויים בצורה דומה ומוכרת. יש את שלב קבלת הפנים, שלב הטקס, אוכל ואחר כך ריקודים. פה ושם יש משתלבים באירוע עוד אלמנטים נוספים, אך באופן כללי, כך נראים אירועים מסוגים שונים.

זו הסיבה שאנחנו מחפשים כל הזמן דרכים חדשות כיצד להפוך את האירוע למיוחד יותר, נוצץ ומשודרג. אחת הדרכים לעשות זאת, היא באמצעות הזמנת רקדנית בטן למסיבות אשר תופיע באירוע. אנחנו יכולים לעשות זאת בהפתעה, כלומר לא לספר על כך לאורחים שלנו ואז הם ייהנו גם מעצם זה שיש הפתעה וגם מאופי ההפתעה. אפשרות אחרת, היא כמובן לגלות להם מבעוד מועד ולהכין אותם. במקרים מסוימים זה יכול לעזור, מאחר והם ייכנסו למצב רוח מסוים, ויאפשר להם להשתלב בשמחה.

ריקוד בטן הוא למעשה סגנון של מחול מזרחי אשר מקורו, על פי הערכות במסופוטמיה, ועם הזמן הוא הושפעה מסגנונות ריקוד שונים, כולל ריקודים הודיים, ספרדיים וצועניים. מן הסתם, המפגש עם הקהיל המערבית במהלך ההיסטוריה שינתה את פני הריקוד, וכן אנחנו יודעים היום שיש סגנונות שונים של ריקודי בטן, סגנון מצרי (אשר נכבש לפופולארי ביותר במזרח התיכון), סגנון טורקי, לבנוני, ואפילו סגנון אמריקאי שמקורו בשבטים אפריקאים.

מדוע משתלם להזמין רקדנית בטן לאירוע?

ראשית, מדובר על משהו שונה, מיוחד, שאנחנו לא נחשפים אליו כל יום. להבדיל מנגנים או זמרים, אותם אנחנו יכולים לשמוע בבית, הרי שריקודי בטן זה דבר שונה, אנחנו לא יכולים ליהנות ממנו בכל מקום. לכן אם מזמינים רקדנית בטן לאירוע, מספקים לאורחים חוויה ייחודית ומרשימה.

שנית, מדובר על אלמנט ייחודי של שמחה. ריקוד בטן לא דומה לשום דבר, לא בתנועה ולא במוזיקה. רקדנית בטן יוצרת טראנס ייחודי שמשלב את כל האורחים.

שלוש, מדובר בהופעה שלמה. להבדיל מנגנים או אמנים בתחומים אחרים, כאן מדובר על שילוב של תנועה, מוזיקה, קול, ביגוד, צבעים. זו הופעה שלמה, חגיגית ומרשימה, שאין דומה לה.

 

 

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתנת גיוס שהבן שלך לא ישכח
חושב על המתנה הכי יפה שתוכל לקנות לבן שלך לקראת הגיוס? אם כך, כדאי שתחשוב על משהו שיוכל לשמש גם אותך,...
קרא עוד »
מאי 03, 2016
סדנאות מעניינות
מתכננים אירוע פרטי או עסקי ומחפשים סדנאות מעניינות ובכן, כיום ניתן להזמין מגוון סדנאות מעניינות...
קרא עוד »
יול 27, 2016
ריח טוב לבית – ההשפעה של הריח על תחושת הנוחות בבית
אין כמו הבית. אנשים טורחים לא מעט מבחינת זמן וכסף על מנת ייצר את הסביבה הכי ביתית והכי נעימה שהם...
קרא עוד »
ספט 27, 2021