חיתולים למבוגרים לכל צורך

חיתולים למבוגרים זה עולם שלם של ידע וטכנולוגיה שמתרכזים בסוף לחתיכה של בד שתפקידה לשמור על המטופל ולאפשר לו להמשיך לקיים שיגרת חיים תקינה עד כמה שניתן.

התפקיד של חיתולים למבוגרים הוא לאפשר לכל מי שנמצא על הספקטרום הרחב הזה של איבוד שליטה על סוגרים, מאלו שיש להם דליפת שתן ועד מי שסובלים מאיבוד כמעט מוחלט של השליטה על הסוגרים, ליהנות משיגרת חיים תקינה עד כמה שניתן.

למה זה בכלל קורה

בני האדם, לאחר תהליך העיכול, עוברים תהליך של ניקוי החומרים הלא טובים והפסולת שיוצאים דרך שלפוחית השתן ופי הטבעת. שני אלו ממוקמים בריצפת האגן המוחזקת על ידי שתי עצמות מרכזיות ושרירים שתפקידם לפתוח את החור דרכו יוצאים החומרים הללו ולהיסגר בהתאם לצורך. כולנו יודעים כי ישנם גורמים מסוימים שגורמים לירידה בחוזק של השריר. כאשר מדובר על אנשים צעירים בדרך כלל מדובר על מי שלא מקיימים שיגרה של פעילות גופנית מה שפוגע בחוזק של השריר. לעיתים נשים אחרי לידה סובלות גם כן מירידה ביכולות של השריר, מה שמביא לדליפת שתן הרבה פעמים אחרי לידה, שכן כתוצאה מהלידה השרירים שסביב תעלת הלידה הופכים רפויים יותר מהמאמץ, מה שמביא לדליפות שתן. הדבר נכון גם אצל אנשים מבוגרים, לאורך השנים השרירים נשחקים ומתחיל איבוד שליטה על סוגרים.

אין זה אומר דבר על המטופל

הרבה פעמים איבוד שליטה על סוגרים מלווה בתחושה של אשמה ושל חוסר נעימות. אבל אל תשכחו כי זה בסך הכל דבר פיזיולוגי שאין לו קשר לאדם עצמו. אנחנו יכולים לראות אנשים פעילים, חיוניים וכאלו עם לוח זמנים מלא שצריכים למצוא את המוצר הנכון שיעזור להם להמשיך בשגרת חיים מלאה ופורייה.

>אנשים חיפשו גם מיטות סיעודיות

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איפה הכי משתלם לקנות סים בינלאומי
אומרים כי כלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם ואין ספק כי זה היה נכון באלפי השנים האחרונות. אך כיום יותר...
קרא עוד »
יונ 06, 2019
ההכנות לפסח
איך להתכונן לחג פסח בצורה המיטבית לפניכם מדריך מעשי עם טיפים חשובים חג הפסח גורם להרבה אנשים...
קרא עוד »
מרץ 03, 2021
פנימייה טיפולית לילדים עם בעיות התנהגות?
פנימייה טיפולית לילדים החווים בעיות התנהגותיות מהווה מקום בטוח עבור ילדים שחשים קושי מכל מיני סיבות...
קרא עוד »
נוב 20, 2019