התאמת סוג אבן למצבה

נכון להיום יש סוגים רבים של אבנים מהם ניתן ליצור מצבות לאותם אנשים יקרים שנפטרו. במאמר זה נביא סוגים שונים של אבנים מהם ניתן ליצור מצבה ונרחיב אודות התאמת סוג אבן למצבה והשפעת האבן בה בוחרים על המחיר ועל הנראות. קריאה נעימה.

המצבה – אתר הנצחה אישי לנפטר

פטירת אדם יקר מובילה לכך שקרוביו ובני משפחתו מעוניינים להנציח את זכרונו באופן הטוב ביותר, דבר אותו ניתן לראות בבית הקברות בדמות מצבות מסוגים שונים של אבנים המסותתים בכל מיני עיצובים מיוחדים. חשוב להבין שאותו סוג אבן בו תבחרו למצבה תנציח את המנוח לעד ולכן חשוב לבחור את סוג האבן בקפידה ובהתאמה לתקציב. 

סוגי אבנים למצבה

כיום, יש סוגים רבים ושונים של אבנים, ביניהם מצבות מסלעי ירדן, טוף, סלעים אסיאתיים, גרניט, בורדו, זכוכית והרשימה עוד ארוכה. מחירי מצבות בסופו של דבר נקבעים בהתאם לפרמטרים הבאים: סוג האבן, צורת האבן, החריטה על האבן (כיתוב), עיצוב חיצוני של סביבת המצבה ואיכות האבן שנבחרה. כיוון שקיימים סוגים כה רבים של אבנים המיועדים למטרת יצירת מצבות, רבים אינם מוצאים ידיים ורגליים ומתלבטים בדבר התאמת סוג אבן למצבה של הנפטר. בכדי למנוע בזבוז זמן ואנרגיה חשוב לפנות ליועץ אותה חברה אשר מציעה סלעים מיוחדים לאנדרטאות ומצבות. מומחה זה יקשיב לבקשות שלכם ויציע לכם את האפשרויות הטובות ביותר.לסיכום, התאמת סוג אבן למצבה היא פעולה לא פשוטה ולכן חשוב להיוועץ עם מומחה. איש מקצוע זה יתאים את סוג האבן לדרישות שלכם, לתקציב שברשותכם וכמובן למגדר של האדם, הגיל בו הוא נפטר, האיכות הנדרשת ועוד. נכון להיום ניתן לרכוש סוג אבן למצבה בצורות שונות, מצבה מסלע טבעי וצמחיה, מזכוכית, בעיצוב שמלווה בצמחיה פורחת וסוגי אבנים המותאמים למצבות כפולות וזוגיות.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 טיפים לעוגת מספרים מושלמת
עוגת המספרים כבשה את הרשת בשנת 2019 ומאז היא לא מפסיקה להיות אחת העוגות המבוקשות והאהובות ביותר בישראל....
קרא עוד »
אוק 04, 2021
ריקו הפורץ מנעולן בבאר שבע והדרום
כל מי שגר באזור הדרום, יודע שבשלב כזה או אחר הוא יזדקק לשירותיו של ריקו הפורץ. מדובר על מנעולן בבאר שבע...
קרא עוד »
דצמ 17, 2017
אספקת לוחות למשאבות מים
ללוחות פיקוד יש תפקיד מהותי מסך יעילות המערכת, וזאת כי כל משאבה צריכה בסיס אשר יקבע נהלי וזמני עבודה,...
קרא עוד »
אוק 22, 2018