התאמת סוג אבן למצבה

נכון להיום יש סוגים רבים של אבנים מהם ניתן ליצור מצבות לאותם אנשים יקרים שנפטרו. במאמר זה נביא סוגים שונים של אבנים מהם ניתן ליצור מצבה ונרחיב אודות התאמת סוג אבן למצבה והשפעת האבן בה בוחרים על המחיר ועל הנראות. קריאה נעימה.

המצבה – אתר הנצחה אישי לנפטר

פטירת אדם יקר מובילה לכך שקרוביו ובני משפחתו מעוניינים להנציח את זכרונו באופן הטוב ביותר, דבר אותו ניתן לראות בבית הקברות בדמות מצבות מסוגים שונים של אבנים המסותתים בכל מיני עיצובים מיוחדים. חשוב להבין שאותו סוג אבן בו תבחרו למצבה תנציח את המנוח לעד ולכן חשוב לבחור את סוג האבן בקפידה ובהתאמה לתקציב. 

סוגי אבנים למצבה

כיום, יש סוגים רבים ושונים של אבנים, ביניהם מצבות מסלעי ירדן, טוף, סלעים אסיאתיים, גרניט, בורדו, זכוכית והרשימה עוד ארוכה. מחירי מצבות בסופו של דבר נקבעים בהתאם לפרמטרים הבאים: סוג האבן, צורת האבן, החריטה על האבן (כיתוב), עיצוב חיצוני של סביבת המצבה ואיכות האבן שנבחרה. כיוון שקיימים סוגים כה רבים של אבנים המיועדים למטרת יצירת מצבות, רבים אינם מוצאים ידיים ורגליים ומתלבטים בדבר התאמת סוג אבן למצבה של הנפטר. בכדי למנוע בזבוז זמן ואנרגיה חשוב לפנות ליועץ אותה חברה אשר מציעה סלעים מיוחדים לאנדרטאות ומצבות. מומחה זה יקשיב לבקשות שלכם ויציע לכם את האפשרויות הטובות ביותר.לסיכום, התאמת סוג אבן למצבה היא פעולה לא פשוטה ולכן חשוב להיוועץ עם מומחה. איש מקצוע זה יתאים את סוג האבן לדרישות שלכם, לתקציב שברשותכם וכמובן למגדר של האדם, הגיל בו הוא נפטר, האיכות הנדרשת ועוד. נכון להיום ניתן לרכוש סוג אבן למצבה בצורות שונות, מצבה מסלע טבעי וצמחיה, מזכוכית, בעיצוב שמלווה בצמחיה פורחת וסוגי אבנים המותאמים למצבות כפולות וזוגיות.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מחפשים פתרונות יעילים לחימום הבית? הנה כמה רעיונות
הימים החמים אוטוטו עומדים להסתיים ומזג האוויר הקריר יגיע על מנת לצנן קצת האווירה החמה. על אף שנהוג...
קרא עוד »
אוק 06, 2017
חתונה בקפריסין הכל כלול – מה זה כולל
חתונה הכל כלול בקפריסין מתייחסת בדרך כלל לחבילת חתונה המוצעת על ידי מפיקי חתונות או מתכנני חתונות,...
קרא עוד »
יול 28, 2023
החורף הגיע – 6 חומרי איטום מומלצים
החורף הישראלי אינו יודע הרבה מאוד גשמים בשנים האחרונות. אך גם המעט שיש לנו, דיים להרטיב, לחלחל ולעיתים...
קרא עוד »
דצמ 14, 2018