תרגילי בטן בהריון

תרגילי בטן הם סוג של פעילות גופנית המשמשת לשיפור הבריאות והרווחה של נשים בהריון. זה יכול להיעשות באופן קבוע במהלך ההריון כדי לעזור עם כאבי גב, עצירות, נפיחות ועייפות. במהלך ההיריון נעשים תרגילי בטן לשיפור בריאות האם ותינוקה. תרגילי בטן יכולים לעזור להפחית כאבי גב, עצירות, נפיחות ועייפות. הם יכולים גם לשפר את מצב הרוח אצל נשים בהריון על ידי כך שהן מרגישות טוב יותר לגבי משקל גופן.

על מנת להבטיח שלא תפצעי את תינוקך או תגרום לסיבוכים במהלך ההיריון, חשוב שתפעלי בקפידה אחר הוראות הרופא בעת ביצוע תרגילי בטן. תרגילי בטן במהלך ההריון הם חלק חשוב באימון האישה. תרגילים אלו עוזרים לחזק את שרירי הבטן ולמנוע כאבי גב.

הזמן הטוב ביותר להתחיל את התרגילים האלה הוא בשליש הראשון, מכיוון שנשים בדרך כלל מרגישות יותר בנוח לעשות אותם אז. השליש השני הוא גם זמן מתאים לכך, אך נשים צריכות להיזהר לא להגזים ולגרום נזק לילד שטרם נולד.

תרגילי בטן בהריון הם דרך מצוינת לשמור על הריון בריא. תרגילים אלו יכולים לעזור לך עם מגוון בעיות שעלולות להתעורר במהלך ההיריון. החשיבות של תרגילי בטן אינה מוגבלת רק לתופעות הלוואי הגופניות. הם גם עוזרים לך לנהל את הרגשות ואת רמות הלחץ שלך, כמו גם למנוע סיבוכים נפוצים כמו טחורים, עצירות וסיאטיקה.

אילו תרגילי בטן מומלצים?

תרגילי בטן הם דרך מצוינת לשמור על כושר ובריא במהלך ההריון. תרגילים אלה יכולים לעזור לשפר את היציבה שלך, לחזק את הליבה שלך ולעזור לך בנשימה. ישנם סוגים רבים ושונים של אימוני כושר אונליין ותרגילי בטן שאת יכולה לעשות במהלך ההריון.

כמה מהפופולריים ביותר כוללים:

  • הטיות אגן
  • כפיפות צד
  • הרחבות לגב
  • הרמת רגליים
אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מבררים לגבי זכאות לפיצוי לניצולי שואה
יש עדיין אנשים שמסתובבים בינינו והם חוו על בשרם את מוראות השואה. הם כבר אינם צעירים אך מוראות השואה...
קרא עוד »
דצמ 03, 2019
חשיפת האניגמה: מה עושה יועץ משכנתאות?
בעולם המורכב של נדל"ן ומימון, תפקידו של יועץ משכנתא בחברת תשואות פיננסים נותר לרוב בגדר תעלומה עבור...
קרא עוד »
אוק 17, 2023
מעבדת LEM – עורכים בדיקה למשטח צוואר הרחם
באמצעות בדיקה מקדימה של משטח צוואר הרחם ניתן לזהות גרורות סרטניות ולהעניק טיפול ראשוני ואפקטיבי. כך...
קרא עוד »
אוק 22, 2021