סידור עם שם – מה זה ולמה זה מיועד

כל יהודי מסורתי או מאמין, מחזיק ברשותו סידור ובו כל התפילות אשר עליו להתפלל, בין אם זה בימי חול, שבתות וחגים. בסידור זה אפשר למצוא גם ברכות ודינים שונים, וכן דברים אחרים אשר קשורים לעולם הדת והתפילה. הסידור אמור ללוות את האדם המאמין מיום היוולדו עד יום מותו. 

במהלך השנים, אנחנו יכולים למצוא את עצמנו מקבלים סידורים מסוגים שונים. אנחנו יכולים למצוא סידורים כאלה בבית כנסת, ישיבות וכן במקומות אחרים. כמעט בכל בית יהודי נוכל למצוא סידור אחד לפחות. במקרים מסוימים, אנחנו נקבל סידור עם השם שלנו עליו. זה סידור שאמור לשמש אותנו באופן אישי בכל מקום אליו אנחנו הולכים, בין אם אנחנו נמצאים בישראל ובין אם אנחנו נוסעים לחו"ל. 

סידורים עם שם הם דבר מאוד מקובל, בוודאי כשמדובר על סידורי תפילה אשר ניתנים במתנה, בין אם זה לרגל בר מצווה, גיוס לצבא, חתונה או במקרים אחרים בעלי משמעות. צריך לומר, שיש מקרים בהם הסידור הוא על שם אדם שמת וקרוב לחיינו, ואנחנו נושאים אותו כזיכרון. 

כיצד יוצרים סידור עם שם

בדיוק כפי שניתן להקדיש ספר לאדם כזה או אחר, כך אנחנו יכולים להקדיש סידור עם שם לאדם שאנחנו אוהבים ומוקירים. כל מה שעלינו לעשות זה לקחת את הסידור אל מקום בו אפשר יהיה להדפיס את שם האדם לו אנחנו רוצים לתת אותו, ושם ידאגו להדפיס את השם באופן כזה שיהיה ברור למי הסידור שייך. 

כמובן שהתהליך ייעשה באופן מקצועי ומכובד, כך שהשם לא יוכל להימחק ויהיה ניתן להבחין בו בכל צורה. כך יהיה ניתן להשתמש בסידור במשך תקופה ארוכה ללא שום בעיה, בכל מקום בו נמצאים. 

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כיצד אפשר לבלות יום כיף בתל אביב?
תל אביב היא באמת עיר ללא הפסקה שאליה מומלץ להגיע כדי לבלות יום כיף מושלם. אבל כיצד ניתן להתחיל יום כיף...
קרא עוד »
אוק 23, 2017
חיתולים למבוגרים לכל צורך
חיתולים למבוגרים זה עולם שלם של ידע וטכנולוגיה שמתרכזים בסוף לחתיכה של בד שתפקידה לשמור על המטופל...
קרא עוד »
מרץ 28, 2022
עבודות גובה – כל היתרונות
איטום ושיקום גגות, נזילות, אבנים שמתפוררות, תיקון והחלפת מרזבים ועוד - כל אלה דורשים עבודה בגובה על...
קרא עוד »
ספט 20, 2017