5 המשחקים החדשים ל xbox 360

המשחקים החדשים xbox 360

כמעט כל ילד היה שמח לקבל קונסלת משחקים לחדר, קונסלה שתאפשר לו ליהנות משעות של משחקי מחשב לבד, עם חברים או מול שחקנים שהוא לא מכיר ברשת. אחת הקונסלות האהובות והפופולאריות ביותר בקרב ילדים ובני נוער היא אקס בוקס 360.

לשמחת הילדים ובני נוער, הרי שכל שנה יוצאים שורה של משחקים ל XBOX 360, הם רק צריכים לבחור את אלה שמתאימים להם, משחקים שהם תופסים כמאתגרים ומעניינים, כך שהם יוכלו לשחק בהם שעות על גבי שעות, בין אם במהלך היום ובין אם בסופי שבוע.

המשחקים החדשים xbox 360

אנחנו נציג כאן 5 משחקים ל  XBOX360, משחקים חדשים ומיוחדים. כמובן, שלכל אחד מאיתנו יש את המשחק שהוא יותר יתחבר אליו, לפי הסגנון, אך סביר להניח שבין חמשת המשחקים הנ"ל, אנחנו נוכל למצוא לפחות משחק אחד שיתאים לנו.

סוג המשחקים הראשון שעולים בראש כשחושבים על משחקי וידיאו ובפרט משחקים עבור XBOX, הם כמובן משחקי ספורט וכאן אנחנו יכולים להציג את המשחקים המפוארים ביותר בתחום, כמו למשל FIFA2018, פרו אבולושיין, NBA LIVE, ועוד שורה ארוכה של משחקים אשר כוללים את כל הקבוצות האהובות והדמויות הפופולאריות, בין אם זה מליגות כדורגל בעולם ובין אם זה מליגת NBA, הליגה הפופולארית ביותר בכדורסל.

משחק אחר פופולארי שמתחדש כל שנה הוא כמובן GTA, משחק שכבר זכה ללא מעט כותרות ושבחים, לצד ביקורות קשות על האלימות שהוא כולל. זה משחק בו אנחנו יכולים לשחק כעבריינים בערים גדולות והמטרה שלנו היא לבצע פשעים וכן לגבור על המשטרה והרשויות.

סוג אחר של משחקים מבוסס על גיבורי על, כל שנה אנחנו יכולים לראות לצד סרטים חדשים בתחום גם משחקי מחשב חדשים, השנה נזכה לראות משחקים של ספיידרמן, באטמן, ליגת הצדק והנוקמים. מדובר בסדרה ארוכה של משחקים עם גרפיקה מרשימה וחשוב לא פחות, המשחקים מבוססים על עלילת הסרטים עצמם.

עוד סוג של משחקים הם משחקי מכוניות, סימולציות של נהיגה, כאן אנחנו יכולים למצוא את need for speed, סדרת המשחקים הידועה והאהובה.

סוג אחרון של משחקים, הם כאלה שאין להם הקשר מסוים למציאות, משחקי הרפתקאות או אימה, למשל משחק שנקרא הרשע או משחק שנקרא שושלת.

 

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מועדונים זולים לבת מצווה במרכז – כיצד מוצאים?
מזל טוב! אתם חוגגים בת מצווה, וכעת עליכם לארגן את כל מה שניתן על מנת שתוכלו ליהנות מערב מושלם וממסיבה...
קרא עוד »
דצמ 22, 2017
טיפים לניקיון בחומרים טבעיים
ניקיון הוא דבר נהדר, אם רק יודעים לבצע אותו בצורה נכונה. שמירה על חלל נקי מכל עבר היא שמירה על הבריאות...
קרא עוד »
אפר 22, 2019
קורס עזרה ראשונה 44 שעות – למי זה מתאים?
במסגרת קורס עזרה ראשונה 44 שעות לומדים איך להעניק עזרה ראשונה במקרים שיכולים להיות מצילי חיים, וזאת...
קרא עוד »
יונ 30, 2021