3 סיבות לעקוב אחרי אורן זריף

עמוד הפייסבוק של אורן זריף

בשנים האחרונות, קשה מאוד שלא לשים לב ולא לעקוב אחר עמוד הפייסבוק של אורן זריף, מי שהביא את עולם הטיפול דר התת מודע אל קידמת הבמה. אורן זריף זוכה לפרסום עצום בתקשורת בעקבות אישיותו, אופיו וכן סיפורי הצלחה רבים שזוכים לחשיפה רבה.

אורן זריף, כידוע, הוא מרפא אלטרנטיבי אשר פועל על פי שיטת פיסוכקינזיס, שיטה שהופצה על ידי ג'וזף מרפי, בספרו "כוחו של התת-מודע" הרעיון בבסיסה הוא, שניתן להעביר אנרגיות מהמטפל למטופל וכן ניתן לטפל בתת מודע באמצעות מחשבות והעברת אנרגיות. מדובר על כוחות על טבעיים, שמאפשרים לפתור בעיות שונות, אשר גלויות לעין מצד אחד, אך סיבותיהן או הדרך להתמודד איתן, נסתרת.

אורן זריף מפעיל קליניקות במספר מקומות ברחבי הארץ, כולל בבאר שבע, ירושלים וכן בבני ברק, נתניה ואשדוד. יש לו קהל לקוחות גדול אשר מאמין בשיטת הטיפול שלו ומאמין שיש ביכולתו לטפל בבעיותיו. כמו שציינו, במהלך השנים הוא זכה לחשיפה עצומה בתקשורת, מה שהביא כמובן לגידול במספר הלקוחות שלו.

מדוע שווה לעקוב אחר אורן זריף

ראשית, דרך הטיפול שלו, והאופן בו הוא מבצע את טיפוליו היא מיוחדות ושונה. קשה למצוא הרבה מטפלים שמבצעים את הטיפולים שלהם בצורה דומה. הוא מציג שיטות אלטרנטיביות שגם בעולם הריפוי האלטרנטיבי, הן יוצאות דופן. זו גם הסיבה שלא מעט אנשים נמשכים אליו ואל שיטותיו.

שנית, אורן זריף מציג לצד הטיפולים שלו גם שואו. אפשר לראות את זה בכל ראיון טלוויזיה ובכל תוכנית בה הוא משתתף. במהלך השנים הוא השתתף בשורה של תוכניות ריאליטי שונות אשר הביאו אותו לקדמת הבמה. במהלך טיפוליו השונים, אפשר לראות לצד הטיפול המסור גם שואו מיוחד, שואו אשר לא ניתן למצוא את כל אחד.

שלוש, במהלך השנים פיתח אורן צורות עבודה שונות, גישה שונה למטופלים, כך שכל טיפול הוא שונה, אחר. זה הופך את תהליך העבודה שלו לייחודי, הוא לא משעמם והמטופלים נהנים ממבחר טיפולים גדול. כך הוא מצליח להגיע לקהל לקוחות גדול ולטפל במקרים רבים וייחודים.

 

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בוחרים שעון לגבר? מה חשוב לבדוק?
שעון לגבר הינו פריט שימושי אשר נחשב גם כפריט אופנתי אשר מוסיף להופעה. גברים הרוצים להיראות במיטבם...
קרא עוד »
יול 20, 2021
משהו מריח טוב – פרחים בחולון
חולון הינה עיר גדולה שצמודה לעיר הגדולה ת"א, בה ניתן למצוא של אטרקציות ומוקדי תרבות עשירים, לצד קירבה...
קרא עוד »
אוק 31, 2017
מה מכילים מארזי בישום?
מארזי בישום נועדו לשמש למטרה מסוימת. לרוב הם עשויים מעץ ויש להם ריח מסוים. ריח זה ידוע בתור הניחוח של...
קרא עוד »
מרץ 23, 2023