פאות

פאות

יש מי שבוחר לעטות פאה בשל דלילות השיער, יש מי שבוחר לעטות פאה בשל מצב רפואי, יש מי שבוחר לעטות פאה בשל טרנד אופנתי ויש מי שבוחר לעטות פאה בשל שיקולי צניעות. אי לכך ניתן לראות שפאות מהוות פרט מבוקש, במיוחד אצל הציבור הדתי, ועל כן מרתק להכיר את עולם הפאות, ללמוד אלו סוגים קיימים ואף כיצד ניתן להציע פאות קאסטם – פאות בהתאמה אישית.

פאות

מענה אישי

אחד הקשיים בכול הנוגע לפאה, טמון בצורך שהיא תיראה טבעית ותהיה כמה שפחות מורגשת, וכיוון שלכל אישה יש תווי פנים אחרים, מבנה גולגולת אחר, צבע עור אחר וכדומה, מוטב להתאים את הפאה באופן אישי, וכאן ייצור פאות קאסטם בהתאמה אישית נכנס לתמונה. התהליך מתחיל משיחה פתוחה, בה הלקוחה מעבירה דגשים חשובים ומנסה לתאר מה בדיוק היא מחפשת (אם מפרי מוחה ואם מתוך תמונת השראה שמצאה). מכאן צוות של מומחים מתחיל להרכיב נתונים, תוך כדי התחשבות בעובי השערה, גוון השערה, אורך השערה, סוג השערה, מיקום של שביל, צפיפות וכדומה, כאשר בשלב הסופי נלקחים מידות וגוונים מדויקים ומתחילים להרכיב מענה מדויק. מכאן שאם תמיד חלמת על פאה מסוימת ומה שקיים על המדף אינו מספק עבורך, טוב לדעת שאין צורך להתפשר –  אלא ישנו מענה מדויק!

תקנים לצד כשרות

כפי שציינו לא מעט נשים דתיות מבקשות ליהנות פאות קאסטם, ועל כן לצד הצורך לוודא איכות ונוחות, גם יש לבחון שהפאה עומדת בתנאי הכשרות, כך שניתן יהיה ליהנות ללא שום חשש. כיצד ניתן לוודא זאת מראש? פשוט פונים למקום בעל רזומה חיובי, כזה שלא יסכן את שמו הטוב. עוד נציין שלצד תעודת כשרות, גם יש לוודא שהפאה עומדת בתקנים הרצויים, כך ששוב יש לבחון בקפידה את מקום הרכישה. מכאן שניתן למצוא שורה ארוכה של מקומות מומלצים, ביניהם נמצא גם את הסלון היוקרתי "פאות רמי", בו בין היתר גם ניתן ליהנות מפאות בייצור אישי לצד פאות רפואיות, אשר מקפידות על מגע נכון עם קרקפת רגישה, כאשר תמיד יש לזכור שניתן לגוון עם פאה מעט שונה, ולו עבור החתונה הקרבה.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פרחים ויין לפסח
פסח הוא חג יהודי המנציח את יציאת מצרים. השנה הוא חל בדרך כלל בחודש מרץ או באפריל ואנו חוגגים אותו...
קרא עוד »
מרץ 20, 2023
איך בוחרים חולצות להדפסה?
בתור מנהלי עסקים אתם בוודאי יודעים לומר שחשוב לכם לעשות הכול כדי שהעובדים שלכם יהיו כמה שיותר מרוצים....
קרא עוד »
פבר 23, 2017
יתרונות וחסרונות בלידת בית
משחר ההיסטוריה נשים ילדו בביתן וברחבי תבל אף היום קיימות נשים אשר לידה בביתן היא האופציה הכי מיטבית....
קרא עוד »
פבר 06, 2020