ניקוי ספות עור: אין לכם ממה לחשוש

להזמין חברת ניקיון

ניקוי ספות עור יכול להיות רגע מפחיד ומלחיץ. מדובר על הספה הכי איכותית, יוקרתית ומעוצבת שתוכלו להרשות לעצמכם וכל פגיעה בה או בצבע שלה יכול להיות בלתי הפיך ולתת לכם תחושה רעה ורגשות אשם לתקופות ארוכות. עם זאת, חשוב שתדעו שאין לכם ממה לחשוש, ספות עור נפוצות מאוד בכל העולם וגם בישראל ויש דרכים מסוימות לנקות אותן ואם תבצעו את המשימה לפי כל השלבים אין סיכוי שיקרה להם שום דבר רע. ניקוי הספות הכרחי אחת לפרק זמן כדי לשמור על איכותן וככל שתתמידו יותר הספות שלכם יישארו זמן רב יותר ויוסיפו לסלון שלכם חן וברק.

ניקוי ספות עור: מה לעשות ומה לא לעשות

  • הטעות הכי גדולה ממנה יש להישמר מכל משמר: ספוג או סקוטש ברייט. שני אלו הם האויבים הכי גדולים של ספת עור. הילדים משחקים עם טושים או צבע על הספה ומשאירים כתם? אל תעזו להתקרב לא לסקוטש ולא לספוג. שני אלה ישאירו את הספה שלכם שרוטה או מוכתמת וכך לא תשיגו שום דבר בשיטת ניקוי זו אלא תוצאה הפוכה לחלוטין, השארת סימן מכוער שיישאר לעד.
  • ניתן לבצע ניקוי ספות עור בעזרת סבון ומין אך ורק באמצעות מטלית לחה ורק בתנאי שהעור איכותי. אם מדובר על עור באיכות ירודה או ספות בדמוי עור הצבע יכול לרדת עם הניקוי ואז כבר לא יהיה בידיכם שום פתרון. גם בשימוש במטלית לחה חשוב לוודא שהמטלית סחוטה היטב וכמה שפחות סבון, כאשר אם הספה לא עשויה מעור איכותי יש להימנע מסבון כלל. לאחר הניקוי העדין חשוב לייבש את המקום עם מטלית לחה בכל העדינות שאפשר להפעיל.

ניקוי תמידי לשמירה על הספות לאורך שנים

ספות עור הם נכס נפלא שנמצא אצלנו בסלון וכדי להשאיר אותם זמן רב בסלון ביתנו בלי כתמים מכוערים ופגיעה באיכותם חשוב לבצע ניקוי ספות עור אחת לפרק זמן, לפחות אחת לכמה חודשים, בצורה יסודית ומקצועית לפי ההוראות הקיימות גם אם אין שום לכלוך או כתם בולט. כמובן שברגע הופעת הכתם יש לנקות מיד בלי דיחויים כדי שהניקיון יהיה אפקטיבי ככל הניתן.

לניקוי שטיחים לחץ כאן

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך למצוא עורך דין צבאי מומלץ?
אם נפלה עליכם חקירת מצ"ח או שהסתבכתם בעבירה תוך כדי שירות צבאי, חשוב שתתייעצו עם עורך דין מומחה הבקיא...
קרא עוד »
מרץ 29, 2021
כיצד בוחרים הסעה לחתונה
התחלתם לתכנן את החתונה שלכם וכעת אתם שוקדים על בחירה של חברת הסעות זולות לחתונה בדרום שתוכל לדאוג...
קרא עוד »
אפר 22, 2021
מגביל פתיחת חלון
מה זה מגביל פתיחת חלון? ומתי כדאי לרכוש אותו? אם אתם רוצים לאבטח את מקום המגורים או העבודה שלכם: רצוי...
קרא עוד »
אוג 06, 2019