חדר בריחה לגיבוש הצוות

חדר בריחה

חדרי בריחה מזוהים בעיקר עם חגיגות יום הולדת ועם בילויים של ילדים ובני נוער, אבל הרפתקה שהיא גם אתגר יכולה להתאים מאוד גם כחלק מיום גיבוש לצוות עובדים.

שיתוף פעולה

על-מנת לפצח את החידה שבבסיס חדר הבריחה נדרש שיתוף פעולה אמיתי בין כל חברי הצוות שנכנסים אליו. כל אחד תורם את היכולות הספציפיות שלו ואת הידע שברשותו, כשנתקעים מבצעים בריינסטורמינג מהיר ואפקטיבי ולמעשה רק אם כל אחד ואחת מהנוכחים בעולם שבתוכו מתקיים המסע מצליח גם להביא את עצמו לידי ביטוי וגם לוותר לטובת הצוות ניתן לנצח – כך שמדובר בהזדמנות מצוינת לתרגל עבודת צוות ברמה גבוהה.

שיפור התקשורת בתוך הצוות

הצורך לעמוד במשימות שונות ולפצח שלל חידות – שהרי זו המהות של חדר בריחה – מחייב תקשורת ברמה גבוהה במיוחד בין חברי הצוות לאורך כל ההרפתקה. בהתאם זוהי הזדמנות לבדוק מהי רמת התקשורת בצוות, מהן נקודות התורפה, מה כדאי לשפר ומה כדאי לשמר – ועל בסיס זה להבטיח תקשורת מיטבית בעסק או בארגון.

חוויה מגבשת

חדר בריחה שנבחר בקפידה מתוך אינספור האפשרויות שיש – רכבת שדוהרת במהירות מסחררת ושיש לעצור אותה לפני שייגרם אסון, פענוח צופן מסתורי בן מאות שנים, איתור אוצר אבוד, מסע בזמן, קרקס אימה, החזרת האקסקליבר למלך ארתור, היקלעות לבית קסום וישנן כמובן עוד אפשרויות רבות – הוא עולם סוחף ומשכנע, עם תפאורה מושקעת, תלבושות הולמות, תחושת מציאות חזקה וסיפור שכל אחד ואחת מחברי הצוות מרגישים כגיבורים בו. בהתאם מדובר בחוויה רבת עוצמה שתורמת רבות גם לגיבוש, עוד מפתח חשוב בהתנהלות אופטימלית בזמן העבודה.

איך להפוך חדר בריחה לאירוע משמח במיוחד?

אם תרצו להפוך את החוויה בחדר הבריחה לאירוע שלא רק תורם לגיבוש הצוות אלא מהווה גם יום כיף אמיתי, תוכלו לעשות זאת בקלות. ראשית, חשוב לבחור חדר בריחה שמתאים לטעמם של העובדים שלכם ולסיפורים האהובים עליהם. שנית, ניתן לאחר ההתמודדות עם האתגר להמשיך את הבילוי המשותף במרחב שמיועד לכך ושמצויד במקרן ומסך גדול, מערכת הגברה איכותית וגם ארוחה נינוחה תתקבל בברכה.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קידום אתרים לעמוד הראשון – מי יוכל להביא את האתר שלך ליעד?
היום ניתן למצוא בשוק לא מעט חברות אשר מתעסקות בתחום של קידום אתרים. מדובר על תחום פופולארי, אשר רק...
קרא עוד »
נוב 26, 2017
דילדואים ונהנים
כיום יש מגוון רחב של אביזרי מין לנשים בראשם תמצאו דילדואים מסוגים שונים.  כשאתם בוחרים דילדו, שימו...
קרא עוד »
יול 24, 2022
איך לתכנן טיול בהתאמה אישית לחו"ל בצורה המושלמת ביותר?
תכנון טיול מותאם אישית לחו"ל יכול להיות חוויה מרגשת ומתגמלת. בעזרת תכנון והכנה נכונים תוכלו לוודא...
קרא עוד »
מאי 02, 2023