הילס אוכל לכלבים – מזון איכותי לשמירת איכות החיים ואורח חייו של הכלב שלכם

הילס אוכל לכלבים
הילס אוכל לכלבים

חשיבות התזונה של הכלב

אז איך תבחרו את המזון לכלב שלכם? זו שאלה שוודאי חשבתם עליה מאז היום הראשון שבו אימצתם כלב. ככלל, כמו שחשוב לשמור על תזונת בני האדם, כך חשוב להקפיד לשמור על תזונת הכלב שלכם ובהתאם לבחור מזון איכותי, בעל מותג ושם – כך תבטיחו אורח חיים בריא לכלב, תזונה תקינה ובריאות לתוחלת חיים ארוכה.

סוגי מזון מותאמים לסוגי כלבים

יש סוגי מזון שונים של מותג הילס וכל סוג מתאים לסוג אחר של כלב. בין הסוגים תוכלו למצוא התאמה לכלב בוגר מגזע גדול, בינוני או קטן. אם חשוב לכם לשמור על בריאות הפה של הכלב, תוכלו למצוא סוג מזון מצוין במותג הילס. אם חשוב לכם למצוא מזון לכלב רגיש בריאותית, התאימו לו מוצר מושלם לבטן רגישה – הכל תחת קורת גג אחת של חברת הילס המוכרת במוניטין.

גלגולו של מוצר מזון איכותי – כיצד הכל התחיל?

שנים רבות של מחקר העלו על המפה את הילס אוכל לכלבים – שנבחן ונבדק לאורך שנים מתוך חשיבות והתייחסות דאגנית לחיית המחמד שלכם. הידעתם? בשנות ה-30 אדם שהיה לקוי ראייה גידל כלב נחיה מסוג רועה גרמני אשר סבל מכשל בכליות. מי שסייע להתמודד עם העניין הבריאותי הוא ד"ר פרנץ מוריס  אשר המציא את מותג הילס לאחר שהבחין שהכלב סובל מתזונה לקויה. הוא שקד על פיתוח מותג הילס וכך התגבר על כל המכשולים הלקויים לטובת בריאות הכלב.

מזון רפואי לכלב שלכם

הילס אוכל לכלבים הוא מזון כלבים המוגדר מזון רפואי ומיועד לחיית המחמד שסובלת מבעיות קיבה ומבעיות במערכת העיכול. מותג הילס מקפיד על איכות המוצרים ועל חומרי הגלם השונים כדי לעמוד בציפיות על פי התקנים המחמירים ביותר, הכל למען בריאות הכלב שלכם. היו בטוחים כי רכיבי המזון נבדקו באיכותם ובטריותם, כולל בטעמם. המוצר מכיל את כל רכיבי המזון החשובים.

לסיכום, כפי שבוחרים לאחר שיקול דעת את המזון לבאי הבית שלכם ולילדים הפרטיים, כך עליכם לבחור מזון לכלב שלכם שהוא לא פחות מהילד שלכם, בזה כולנו בטוחים. בחירה במותג הילס אוכל לכלבים תעשה את כל ההבדל כשמדובר בפן בריאותי. בחרו נכון למען אורח חיים בריאותי ואיכותי.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
3 דרכים להפיק חתונה קטנה וגם זולה בתל אביב
אם חשבתם כיצד תוכלו להפיק חתונה קטנה וזולה בתל אביב, הרי שבמאמר הבא ניתן לכם כמה טיפים להפקת חתונה...
קרא עוד »
יול 07, 2017
מופע כנריות וסקסופון לאירועים
אם אנחנו רוצים לערוך אירוע מיוחד, אנחנו יכולים להשתמש באמצעים שונים, אנחנו יכולים להשתמש באטרקציות...
קרא עוד »
אפר 29, 2019
אוהבת עגילים? הדרך הפשוטה לנזם באף
לא מעט נשים בוחרות לשדרג את מראה הפנים שלהן, באמצעות נזם באף. מדובר על דרך מעולה להוסיף מעט אור לפנים,...
קרא עוד »
מרץ 29, 2019