הילס אוכל לכלבים – מזון איכותי לשמירת איכות החיים ואורח חייו של הכלב שלכם

הילס אוכל לכלבים
הילס אוכל לכלבים

חשיבות התזונה של הכלב

אז איך תבחרו את המזון לכלב שלכם? זו שאלה שוודאי חשבתם עליה מאז היום הראשון שבו אימצתם כלב. ככלל, כמו שחשוב לשמור על תזונת בני האדם, כך חשוב להקפיד לשמור על תזונת הכלב שלכם ובהתאם לבחור מזון איכותי, בעל מותג ושם – כך תבטיחו אורח חיים בריא לכלב, תזונה תקינה ובריאות לתוחלת חיים ארוכה.

סוגי מזון מותאמים לסוגי כלבים

יש סוגי מזון שונים של מותג הילס וכל סוג מתאים לסוג אחר של כלב. בין הסוגים תוכלו למצוא התאמה לכלב בוגר מגזע גדול, בינוני או קטן. אם חשוב לכם לשמור על בריאות הפה של הכלב, תוכלו למצוא סוג מזון מצוין במותג הילס. אם חשוב לכם למצוא מזון לכלב רגיש בריאותית, התאימו לו מוצר מושלם לבטן רגישה – הכל תחת קורת גג אחת של חברת הילס המוכרת במוניטין.

גלגולו של מוצר מזון איכותי – כיצד הכל התחיל?

שנים רבות של מחקר העלו על המפה את הילס אוכל לכלבים – שנבחן ונבדק לאורך שנים מתוך חשיבות והתייחסות דאגנית לחיית המחמד שלכם. הידעתם? בשנות ה-30 אדם שהיה לקוי ראייה גידל כלב נחיה מסוג רועה גרמני אשר סבל מכשל בכליות. מי שסייע להתמודד עם העניין הבריאותי הוא ד"ר פרנץ מוריס  אשר המציא את מותג הילס לאחר שהבחין שהכלב סובל מתזונה לקויה. הוא שקד על פיתוח מותג הילס וכך התגבר על כל המכשולים הלקויים לטובת בריאות הכלב.

מזון רפואי לכלב שלכם

הילס אוכל לכלבים הוא מזון כלבים המוגדר מזון רפואי ומיועד לחיית המחמד שסובלת מבעיות קיבה ומבעיות במערכת העיכול. מותג הילס מקפיד על איכות המוצרים ועל חומרי הגלם השונים כדי לעמוד בציפיות על פי התקנים המחמירים ביותר, הכל למען בריאות הכלב שלכם. היו בטוחים כי רכיבי המזון נבדקו באיכותם ובטריותם, כולל בטעמם. המוצר מכיל את כל רכיבי המזון החשובים.

לסיכום, כפי שבוחרים לאחר שיקול דעת את המזון לבאי הבית שלכם ולילדים הפרטיים, כך עליכם לבחור מזון לכלב שלכם שהוא לא פחות מהילד שלכם, בזה כולנו בטוחים. בחירה במותג הילס אוכל לכלבים תעשה את כל ההבדל כשמדובר בפן בריאותי. בחרו נכון למען אורח חיים בריאותי ואיכותי.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הטרנד החם: צילומי בוק בת מצווה
זה לא קל בעידן של היום לספק את הילדים שלנו בכל הקשור לארגון בת או בר מצווה שיוכלו לגרום להם לתחושת...
קרא עוד »
דצמ 04, 2016
טיפים להתנהלות מול קבלן שיפוצים בתל אביב
החלטתם שהגיע הזמן לשפץ את הבית ולהעניק לו מראה חדש ועדכני. אולם, אתם לא בטוחים כיצד להתנהל מול קבלן...
קרא עוד »
אפר 24, 2017
גם שקר בחוץ, חייבים לשטוף ידיים
לא מעט אנשים כיום סבורים כי שטיפת ידיים חיונית בעיקר כאשר חם והידיים מזיעות ומתלכלכות הרבה יותר. לכן...
קרא עוד »
פבר 11, 2020