דף סוכר

חושבים שאתם מתוקים? רוצים ממש לאכול את עצמכם? עכשיו זה אפשרי! באמצעות דף סוכר ניתן להדביק על גבי עוגות יום הולדת תמונות או ציורים מיוחדים שאתם בוחרים! זה יכול להיות תצלום של האדם חוגג היום הולדת וזה יכול להיות תמונה של גיבור על שהילד לו חוגגים אוהב.

כיצד להשתמש בדפי סוכר בצורה יעילה

אם יש לכם יריעת דף סוכר שאתם רוצים להדביק אותה לשולי העוגה עשו כך – לאחר שאתם עוטפים את העוגה שלכם מסביב ומתאימים את הרצועה מקצה לקצה, חתכו את החלק העודף של הרצועה כשהיא עדיין על העוגה עם סכין דקה וחדה, אפשר אפילו להשתמש עם סכין גילוח וזאת בתנועה כלפי מעלה.

אם אינכם רוצים לדאוג בנוגע להתאמה או לחיתוך, הצמידו קו ציפוי בין ההדפסים כדי להסתיר את התפרים. כמו כן, ודאו שהידיים שלכם נקיות ויבשות לפני הטיפול במוצרים האכילים – טיפה של לכלוך, פירורים או לחות עלולה לשבש את האיכות הטובה של דף הסוכר, הרגיש לטמפרטורה ולחומרים אחרים בסביבתכם.

הדבקה על גבי עוגה קפואה

אם העוגה קפואה, צריך להפשיר מעט לפני מריחת הציפוי על מנת שהוא יידבק כראוי ויהפוך להיות חלק בלתי נפרד מהעוגה. אם התמונה טיפה מוגבהת בשל חוסר חיבור מתאים, לדוגמא אם אתם בכל זאת שמים על עוגה קפואה וזה לא יוצא טוב, אז הקישו בעדינות על התמונה ומבלי לשפשף.

חשוב להימנע מחשיפת העוגה לאור אולטרה סגול שעלול לגרום להרס התמונה ולצבעים המקוריים שלה. כמו כן, הצבע עלול לדהות עם הזמן. ולכן לא מומלץ לעשות את ההליך הזה של הדבקת דף הסוכר זמן רב לפני האירוע החגיגי.

בכל חנות למוצרי אפייה תוכלו לרכוש דף סוכר יכול להקפיץ את הרמה של העוגה שלכם – מלאו אחר הוראות ההדבקה בצורה זהירה!

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תובנות פנימיות לקניות מוצלחות של בגדים באינטרנט
האם אתה מוכן לצאת למסע כדי להעלות את יכולת הקניות המקוונת שלך? בתור סמכות מובילה בעולם הקמעונאות...
קרא עוד »
פבר 20, 2024
דשא סינטטי למגרשי גולף
בחירת הדשא הסינטטי המתאים למגרש גולף דורשת שיקול זהיר של מספר גורמים כדי להבטיח שהוא עונה על הצרכים...
קרא עוד »
ספט 07, 2023
התאמת עוגות יום הולדת מעוצבות לבנות במיוחד לבתכם
הינה היא הגיעה לעולמנו ונולדה לנו בת. מזל טוב! אחת לשנה אנחנו רוצים לחגוג לה יום הולדת מושקע וחגיגי....
קרא עוד »
ינו 12, 2022