איך למנוע אכזבת אורחים מהקייטרינג

קייטרינג

אין זה משנה אם מדובר בברית, חתונה או כל אירוע אחר, המארגנים תמיד חושבים על מה האורחים יחשבו. האם האוכל מספיק טוב, האם האטרקציות איכותיות דיין והאם האורחים נהנים כל הזמן למרות מזג האוויר הלא נעים (במידה ומדובר באירוע בחורף). בעוד שישנם מצבים אותם ניתן לצפות מראש, בחלק מהמקרים מגלים בעיות במהלך האירוע עצמו, בעיות שלא היה לגביהן כל צפי. אז רגע לפני שאתם מתכננים אירוע –  אנו שמחים להציג לכם מספר טיפים שיכולים למנוע מצבים כאלה.

לחשוב על המיעוט

אף על פי שהטבעונים נמצאים במיעוט, מדובר בטרנד חזק שהולך ותופס תאוצה. כיום נדיר למצוא חתונה שלפחות אחד מהאורחים אינו טבעוני. במצב כזה גם אם מדובר בשירות קייטרינג חלבי איכותי, בכל זאת האורח יהיה מאוכזב. לכן כדאי לדאוג למנה טבעונית איכותית שלא תבושל רק על מנת לצאת מידי חובה אלא שתעמוד בסטנדרט של המנות הבשריות.

להתחשב בכשרות

כמובן שלא ניתן לקבל אישור מהרבנות להתחתן אם מדובר במקום שאינו כשר. כל זוג חייב להציג תעודת כשרות בתוקף לרבנות בה הוא פתח את התיק. למרות שלכל זוג ברור שהקייטרינג חייב להיות כשר, בכל זאת, חשוב לברר מה כמות האורחים שאוכלים גלאט כושר. כמובן שלא ניתן להזמין מנה אחת כזאת אלא לפחות 10 (ברוב המקרים) ולכן כדאי לקחת זאת בחשבון. כמובן שעלולה להיות עלות נוספת למנות הללו.

קייטרינגמיקומם

ישנם לא מעט גורמים שמשפיעים על התיאבון. חלק תלויים באורחים בעצמם, אחרים תלויים במקום. גם אם מדובר באולם אירועים קטן, הימנעו מלמקם שולחנות ליד השירותים או במקום בו רואים את הכניסה לשירותים. זה יכול לדכא את התיאבון.

אופן ההגשה

אחת הדרכים להוזלת עלות המנה היא הגשה דרך מזנונים ולא ע"י מלצרים. לא בכל מקום תקבלו הנחה אבל בחלק מהם זה אפשרי בהחלט. מתי זה יכול לאכזב אורחים? כאשר מדובר באירוע מעל 350 איש. אז התורות עלולים להיות די ארוכים מה שיכול להיות ממש לא נעים. לכן יש להתחשב בכמות האורחים ודאוג גם שיש מספיק מזנונים כך שהם לא יאלצו להמתין זמן רב.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הסוף לחיפושים: צעצועים אונליין עם משלוחים מהירים וצעצועים איכותיים עד פתח הדלת
היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, שבוחרים לבצע את הקניות שלהם אונליין. אין שום ספק כי משבר הקורונה...
קרא עוד »
אוק 29, 2020
חקירת מצח – מה זה אומר ומה ההשלכות?
חקירה במצ''ח, משמע: במשטרה צבאית חוקרת יכולה להיות בלתי נעימה ממש כמו חקירה במשטרת ישראל. חיילים...
קרא עוד »
מאי 26, 2021
ספרינקלרים – כיצד מתקינים אותם בצורה נכונה
בלא מעט מבנים, בעיקר מבנים ציבוריים, מסחריים ועסקיים, אנחנו יכולים למצוא על התקרה כמין ברזים קטנים...
קרא עוד »
ספט 23, 2018