קייטרינג חלבי לחתונה – כך תבחרו נכון

קייטרינג חלבי לחתונה

אם אתם מתכננים לבחור בקייטרינג חלבי לחתונה שלכם, הרי שהחתונה צפויה להיות מלאת טעמים טובים, טריות, ניחוחות מגרים, וצבע. אבל רגע לפני שאתם תרים אחר חברת הקייטרינג הנכונה ביותר לאירוע שלכם, חשוב שתקראו רשימת טיפים שתעזור לכם לבחור את החברה הטובה ביותר.

קייטרינג חלבי לחתונה

קייטרינג חלבי לחתונה

אז איך בוחרים קייטרינג חלבי לאירוע?

מגוון – קייטרינג טוב חשוב שיהיה בו מגוון, בעיקר באירוע חלבי שבו הדגש הוא גם על הטעם אבל בעיקר על המגוון ועל צבעוניות המנות שמוגשות באירוע. שימו לב למגוון של התפריט, לשימושים בפרודוקטים שונים להרכבת המנות, ולצבעוניות של ההגשה. את הרושם הראשוני ניתן לקבל מאתרים של חברות קייטרינג שונות שבוודאי יציגו את המנות שלהן דרך מילים ותמונות.

טריות המצרכים – וודאו כי המצרכים שמהם מכינים את המנות לחתונה שלכם: טריים. שימו לב כי האוכל לא קפוא או ישן. וודאו כי המצרכים נקנים בסמוך לאירוע ועמם מרכיבים את המנות לחתונה שלכם.

טעימות – הגיעו לטעם את האוכל באירוע לפני שאתם בוחרים את חברת הקייטרינג או את המנות שיוגשו בחתונה. כמו שאומרים: "על וטעם וריח אין להתווכח" ולכן אם המנות אינן טעימות לכם, פשוט עבור לחברת הקייטרינג הבאה.

המלצות – כדי לבחור נכון, מומלץ לקבל המלצות על חברת הקייטרינג כאשר אתם קוראים המלצות לקייטרינג חלבי לחתונה באתר, או מקבלים אותן מכרים. עוד חשוב לשים את הדגש על טעם האוכל, האיכות והצבעוניות שבו.

התאמה של המנות לאירוע – חשוב שמנהל הקייטרינג יבין את הקונספט של החתונה שלכם וידע לעצב את המנות ולהכין אותן כך שיתאימו לאופי האירוע. לחתונה על חוף הים למשל, יתאמו דגים שלמים המוגשים על צלחות גדולות. חתונה המתקיימת ביער, יכולה להתבסס על טהרת הפינגר פוד, שהוא אוכל שקל לאכול אותו בביס אחד או שניים. הבנת הקונספט של האירוע שלכם חשוב מאד למושלמותו.

זמינות – וודאו שמנהל האירוע זמין וכי הוא יודע היכן ממוקם האירוע ובאיזה שעה על הקייטרינג להגיע למקום. בכך תימנעו מטעויות מביכות של זמן הגשת האוכל לאורחים. חשוב לדעת כי חברת הקייטרינג היא הראשונה להגיע ללוקיישן שלכם ולבצע הכנות במקום.

אז שיהיה במזל טוב!

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סידור בתים מזוהמים
בתים מזוהמים הם לרוב בתים בהם מתגוררים אגרנים כפייתיים או בעלי מגבלות פיזיות ו/או נפשיות שלנוכח...
קרא עוד »
מאי 15, 2017
חשיפת היתרונות הלא נחקרים של קריאת ספרים
כסמכות מובילה בתחום הספרות והידע מטעם דני ספרים, אני נרגשת לחשוף אוסף של יתרונות פחות מוכרים אך...
קרא עוד »
דצמ 18, 2023
סקסופוניסט לאירועים – למה הוא הפתרון המושלם לכל אירוע
הצורך להפקת אירוע פרטי ייחודי ומרגש קיים אצל כל אחד שמתכנן אירוע של פעם בחיים, בין אם מדובר על חתונה,...
קרא עוד »
ינו 31, 2022