למה כדאי להירשם ללימודי רפואה ברומניה

החלום שלכם הוא להיות רופאים שמצילים חיים? מעוניינים להשתלב בעולם הרפואה ולקחת בו חלק? אם כך, אתם בוודאי תוהים איפה הכי כדאי לכם ללמוד. זה גם בדיוק השלב שבו הרבה ישראלים מתייאשים ומוותרים על החלום הנפלא הזה כי לא אחת קורה שתנאי הקבלה בישראל פשוט קשים מידי. זה לא משנה אם חשבתם ללמוד בטכניון או בכל מיני פקולטות אחרות כי בכל מקרה יהיה עליכם להציג תעודת בגרות עם ממוצע מכובד, ציון פסיכומטרי גבוה ועוד. אתם על סף ייאוש? אם כך, אנחנו מציעים לכם לעצור ולחשוב על אופציה טובה שהופכת להיות יותר ויותר פופולארית בשנים האחרונות: לימודי רפואה ברומניה.

כל היתרונות שמחכים לכם

מי שחושב על לימודי רפואה ברומניה למעשה חושב על לימודים באוניברסיטת קרול דווילה שבבוקרשט, מה שאומר שאפשר ליהנות מכל הפינוקים של העיר הגדולה. בנוסף לכך שרומניה זו מדינה נפלאה עם תרבות עשירה, שמחת חיים ואוכל טוב, גם תנאי הקבלה לפקולטה שמעניינת אתכם הרבה יותר אנושיים. יהיה עליכם להציג תעודת בגרות מלאה ולעבור בחינה בביולוגיה ובכימיה. במילים אחרות: אם תבחרו ללמוד רפואה ברומניה זה ממש לא משנה אם עשיתם או לא פסיכומטרי וזה גם לא חשוב איזה ציון קיבלתם. עם זאת, כמובן שלא כדאי להקל ראש בתנאי הקבלה כי הדבר האחרון שאתם רוצים זה לנסוע לשם, לעשות את המבחן ולראות שאתם לא מתקבלים. לכן כדאי להשקיע בנושא של הכנה לקראת בחינות הכניסה והחדשות הטובות הן שיש היום לא מעט מכינות שמיועדות בדיוק לאנשים שחולמים את החלום שלכם.

כך תלמדו למבחני הכניסה

אפילו אם אתם בטוחים שאתם טובים מאוד בכימיה ובביולוגיה, כדאי שתדעו שלא פשוט לעמוד בלחץ של מבחני הכניסה לפקולטה. ראשית, הכול מתנהל באנגלית לא עבור כולנו זה דבר פשוט כל כך ושנית, אם תעשו מכינה תוכלו לדעת למה בדיוק לצפות. מה שכן, בהחלט כדאי לבחון לעומק את המכינה שאליה אתם מתכוונים להירשם בארץ כי יש לא מעט אפשרויות בתחום הזה בשנים האחרונות. אם יש לכם דילמה בין מספר מכינות אפשרויות מאוד מומלץ לקרוא מה חושבים הבוגרים ועל איזה מסלול הם ממליצים לכם.

 

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בתים להשכרה במודיעין
אם אתם מחפשים בתים להשכרה במודיעין כדאי לדעת כמה טיפים שיסייעו לכם לשכור את הדירה בחוכמה במיוחד אם...
קרא עוד »
פבר 24, 2019
בדיקת זרע – כל מה שצריך לדעת
כאשר זוג מתקשה להיכנס להיריון בצורה טבעית, עוברים שני בני הזוג בדיקות שונות לבדיקת הפוריות אצל שניהם,...
קרא עוד »
דצמ 28, 2021
מה צריך לדעת לפני שרוכשים מכונית חדשה למשפחה?
לכל אחד מאיתנו יש דברים אחרים שהוא אוהב בחיים, ואחת מהאהבות שמחברת בין הרבה אנשים זו רכישת המכונית...
קרא עוד »
ינו 21, 2016