למה כדאי ללמוד שמאות בזמן קורונה

שמאות היא דעת שמאי מקצועית של ערך לחפץ מסוים. הכנת הערכה/שמאות מקרקעין לעומת זאת, כוללת מחקר על אזורי שוק מתאימים; הרכבה וניתוח מידע הנוגע לנכס; והידע, הניסיון ושיקול הדעת המקצועי של השמאי.

למה כדאי ללמוד שמאות בזמן קורונה

שמאי מקרקעין מספק אומדן או הערכה אובייקטיבי ובלתי משוחד של שווי הנכס. שמאות באה עם מוכנות למשא ומתן, למטרות הלוואת משכנתא, שומות מס ועוד. שמאי מקרקעין בודקים את תכונות הנכס ומשווים אותם לנכסים דומים כדי לקבוע את ערכו.

דווקא בזמן הקורונה, חשוב מאוד לקחת החלטה וללמוד קורס שמאות

הקורונה הביאה עימה הרבה זמן שבו אפשר לעשות המון דברים שלא ממש יכולנו לעשות בעבר. לא תמיד אנחנו שמים לב לזה אך הזמן הרב הזה מתאים להתחלות חדשות בחיים.

אם אתם חושבים להתמקצע בעוד מקצוע חשוב לחיים שגם מכניס סכומי כסף רבים, קחו קורס שמאות או לימודי שמאות מקרקעין גם בזמן הקורונה, כך תוכלו להנות ממקצוע ייחודי לחיים.

סוגי שמאות

ייתכן שיידרשו שמאות לכל סוג של נכס, כולל בתים צמודי קרקע, בנייני דירות ובתי מגורים משותפים, בנייני משרדים, מרכזי קניות, אתרי תעשייה וחוות. הסיבות לביצוע שמאות מקרקעין מגוונות באותה מידה.

בדרך כלל הם נדרשים בכל פעם לפני שמישהו מוכר את רכושו, ממשכן, מבטח או מפתח נכס. מקצוע זה מביא עימו עבודה רבה שאינה פיזית אך כן מצריכה לימוד רב של כל הנושא.

הזדמנות ללמוד מקצוע לחיים

דווקא בזמן הזה שבו הקורונה לא ממש מתכוונת לעזוב את העולם, זהו זמן טוב כדי לנצל את המצב ולחפש עיסוקים אחרים. שמאות מקרקעין היא המתאימה ביותר ללימוד בזמן הקורונה בקורס סטרילי ולפי הכללים כמו שיש במכללת אפיק.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בחורים שולחן טניס
משחק הטניס הוא משחק אשר בשנים האחרונות הפך ללא ספק למשחק פופולרי, אהוב ומשוחק על ידי אנשים רבים בארץ...
קרא עוד »
אפר 11, 2016
מהו ברז אמבטיה איכותי והאם כסף הוא באמת פרמטר בבחירת ברז?
כיום ברור לכל כי שיקולים כספיים עומדים בבסיס הבחירה של 99% מהאנשים. גם אנשים אשר מרוויחים עשרות אלפי...
קרא עוד »
נוב 29, 2018
מרפאים בעזרת צילום
תחום הרפואה חווה תהפוכות רבות במאות האחרונות הודות להתפתחותה ולהשתכללותה של הטכנולוגיה. הודות לכך,...
קרא עוד »
מרץ 20, 2018