מהי שיטת NLP ולמי זה מתאים?

מהי שיטת NLP ולמי זה מתאים?

יצא לכם לשמוע לאחרונה לא מעט על אימוני NLP? תהיתם במה דברים אמורים והאם האימונים מהסוג הזה יכולים להתאים גם לכם באופן אישי? כדאי לדעת שהאימון הזה לא במקרה הפך להיות כל כך נפוץ, שכן היעילות שלו מאוד גבוהה. במהלך האימון הזה האדם מצליח לצמצם את הפער בין הדברים הרצויים בחיים שלו ובין מה שבאמת קורה לו בפועל. השיטה הזאת כוללת תהליך שהוא ברובו קוגניטיבי והתוצאות מדהימות. לכן, אם אתם מרגישים שהייתם רוצים לראות את עצמכם בנקודה אחרת בחיים, למה שלא תחשבו בחיוב על אימון עם שיטת NLP

אימון שמתאים לכל אחד 

עוד דבר נפלא באימוני NLP, זו העובדה שהם מתאימים לכל אחד. בניגוד להרבה טיפולים ואימונים אחרים, כאן אתם ממש לא צריכים לסבול מטראומה קשה כדי להיות בטוחים שזה מתאים גם לכם. מספיק שתרצו לשנות משהו, לראות את עצמכם בנקודה אחרת ולשפר את העתיד שלכם כדי שתוכלו להתחיל אימון כזה. לכן אין טעם לדחות את הדברים, כי אם מדובר על אימון שעזר לכל כך הרבה אנשים ברחבי העולם, למה שזה לא יעזור גם לכם לעשות את השינוי שעליו אתם חולמים?

עם מי כדאי לעבור תהליך כזה? 

מה שכן חשוב שתהיו ערים לו, זה שאומנם יש היום לא מעט מאמנים ומאמנות שעובדים בשיטת NLP, אך בפועל אנחנו רואים שלא כולם מספיק טובים. לכן יש טעם לבדוק אל מי אתם פונים ועד כמה הסיוע של אותם אנשי מקצוע יכול להיות רציני או לא. אל תתפשרו על מישהו שלא למד את התחום בצורה מסודרת או על מישהו שלא מגיע עם ניסיון רב, כי בסופו של דבר ההשכלה והניסיון הם אלה שעושים את ההבדל.  > קראו עוד על נושא אימון עסקי באתר של דורית קיי.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהן משאבות ביוב טבולות?
במקרים רבים תכנון לקוי של מערכת האינסטלציה, או בעקבות מיקום בעייתי של הדירה, בניין המגורים או בית...
קרא עוד »
דצמ 15, 2017
מזרונים במבצע
לא פשוט לקנות את המזרן המתאים בדיוק לתנאי הגוף שלכם. ובכל זאת, איך ניגשים לבחור את אחד מפרטי השינה...
קרא עוד »
מרץ 01, 2022
בולמי זעזועים מוצר חובה בכל רכב
אחד המוצרים שחובה בכל רכב הם בולמי זעזועים לרכב.  בולם הזעזועים המטרה העיקרית שלו הוא לבלום את...
קרא עוד »
מאי 24, 2021