מכירת עבודות אקדמיות – יש בזה כסף?

מכירת עבודות אקדמיות - יש בזה כסף?

שוק ההשכלה הגבוהה בצמיחה מתמדת וכל שנה צומח מספר הסטודנטים. מכללות וקמפוסים נפתחים, אוניברסיטאות מרחיבות את תחומי הלימוד שלהם. וכל מי שרק חפץ יכול ללמוד אבל…לא כל הסטודנטים מצליחים לעמוד בדרישות האקדמיות בעצמם. כתוצאה מכך, אנחנו עדים בשנים האחרונות יותר ויותר לתופעה של מכירת עבודות אקדמיות באינטרנט כמו באתר סמארטר. התופעה עצמה אינה חדשה אך היא התגברה בשנים האחרונות והפכה להיות גלויה לעין יותר מתמיד. מה שפעם היה מתבצע מתחת לשולחן ובאופן אישי יותר בין אנשים, היום מתבצע בצורה חופשית לחלוטין באינטרנט דרך אתרים רבים המציעים להעלות עבודות אקדמית ולהרוויח מהן כסף. אך האם זה משתלם כלכלית? בואו נבין יחד את הפוטנציאל של השוק הזה

מה הביקוש לעבודות אקדמיות?

ישנם לא מעט סטודנטים הנעזרים בשירותי קניית עבודות אקדמיות במקום להכין אותן. למשל סטודטים שבוחרים להקל על עצמם ולקצר את התהליך של ההשקעה בכתיבת עבודה, או כאלה שמרגישים שאינם מסוגלים להכין בעצמם. גם סטודנטים שתכננו להכין עבודה אך מרוב שדחו את הכנת העבודה, לא נותר להם זמן. וגם כאלה שבקושי היו במהלך הלימודים אך צריכים להגיש עבודה כדי לעמוד במטלות התואר.

כמה אפשר להרוויח ממכירת עבודות?

המחיר הממוצע לעבודה אקדמית משתנה בהתאם לסוג העבודה, עומקה ואורכה. על כתיבת עבודה אקדמית פשוטה תוכלו להרוויח כ- 200 – 300 ש"ח. על עבודה סמינריונית תוכלו להרוויח בין מאות לאלפי שקלים.

ישיבה על כתיבת עבודות יכולה להיות משתלמת במיוחד.

בחישוב פשוט, אם כתבתם 2-3 עבודות קטנות ועוד 3 עבודות סמינריוניות בחודש, תוכלו להרוויח בקלות כ-  4,000 ₪.

אז ככל הנראה כבר הבנתם איזה פוטנציאל טמון במכירת עבודות אקדמיות. אז אם יש לכם עבודה אקדמית טובה שכתבתם, מן הסתם השקעתם בה לא מעט זמן ואין לכם מה לעשות בה, אתם יכולים לפרסם אותה באתרים הרלוונטיים הרבים הקיימים באינטרנט ולהרוויח עליה כסף. בצורה זו, תחזירו לעצמכם את ההשקעה שלכם בעבודה, וגם תוכלו להמשיך ולהרוויח כסף עוד שנים רבות על אותה עבודה. מעוניינים בפרטים נוספים? לחצו כאן.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 דגשים שחשוב להתייחס אליהם כשמשפצים חנות
שיפוץ חנות זה עניין לא פשוט, מאחר ובתקופה זו אי אפשר להעניק שירות בצורה רגילה ללקוחות או צריך לחפש...
קרא עוד »
יונ 18, 2020
פרסום בתחנת רדיו – עושים בחכמה
לבצע פרסום בתחנת רדיו זוהי ללא ספק בחירה שכל אחד מכם ירצה לקחת בחשבון וזאת אם יש לכם עניין אמתי להבטיח...
קרא עוד »
מאי 31, 2018
תאורת גינה – עד כמה זה חיוני?
התקנה של תאורת גינה מתקדמת זה לא רק דבר שאמור להיות נחוץ באופן אלמנטרי, אלא הוא גם יכול להוות בסיס...
קרא עוד »
פבר 02, 2017