מכירת עבודות אקדמיות – יש בזה כסף?

מכירת עבודות אקדמיות - יש בזה כסף?

שוק ההשכלה הגבוהה בצמיחה מתמדת וכל שנה צומח מספר הסטודנטים. מכללות וקמפוסים נפתחים, אוניברסיטאות מרחיבות את תחומי הלימוד שלהם. וכל מי שרק חפץ יכול ללמוד אבל…לא כל הסטודנטים מצליחים לעמוד בדרישות האקדמיות בעצמם. כתוצאה מכך, אנחנו עדים בשנים האחרונות יותר ויותר לתופעה של מכירת עבודות אקדמיות באינטרנט כמו באתר סמארטר. התופעה עצמה אינה חדשה אך היא התגברה בשנים האחרונות והפכה להיות גלויה לעין יותר מתמיד. מה שפעם היה מתבצע מתחת לשולחן ובאופן אישי יותר בין אנשים, היום מתבצע בצורה חופשית לחלוטין באינטרנט דרך אתרים רבים המציעים להעלות עבודות אקדמית ולהרוויח מהן כסף. אך האם זה משתלם כלכלית? בואו נבין יחד את הפוטנציאל של השוק הזה

מה הביקוש לעבודות אקדמיות?

ישנם לא מעט סטודנטים הנעזרים בשירותי קניית עבודות אקדמיות במקום להכין אותן. למשל סטודטים שבוחרים להקל על עצמם ולקצר את התהליך של ההשקעה בכתיבת עבודה, או כאלה שמרגישים שאינם מסוגלים להכין בעצמם. גם סטודנטים שתכננו להכין עבודה אך מרוב שדחו את הכנת העבודה, לא נותר להם זמן. וגם כאלה שבקושי היו במהלך הלימודים אך צריכים להגיש עבודה כדי לעמוד במטלות התואר.

כמה אפשר להרוויח ממכירת עבודות?

המחיר הממוצע לעבודה אקדמית משתנה בהתאם לסוג העבודה, עומקה ואורכה. על כתיבת עבודה אקדמית פשוטה תוכלו להרוויח כ- 200 – 300 ש"ח. על עבודה סמינריונית תוכלו להרוויח בין מאות לאלפי שקלים.

ישיבה על כתיבת עבודות יכולה להיות משתלמת במיוחד.

בחישוב פשוט, אם כתבתם 2-3 עבודות קטנות ועוד 3 עבודות סמינריוניות בחודש, תוכלו להרוויח בקלות כ-  4,000 ₪.

אז ככל הנראה כבר הבנתם איזה פוטנציאל טמון במכירת עבודות אקדמיות. אז אם יש לכם עבודה אקדמית טובה שכתבתם, מן הסתם השקעתם בה לא מעט זמן ואין לכם מה לעשות בה, אתם יכולים לפרסם אותה באתרים הרלוונטיים הרבים הקיימים באינטרנט ולהרוויח עליה כסף. בצורה זו, תחזירו לעצמכם את ההשקעה שלכם בעבודה, וגם תוכלו להמשיך ולהרוויח כסף עוד שנים רבות על אותה עבודה. מעוניינים בפרטים נוספים? לחצו כאן.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מאגר מרצים מומלצים לחוג בית
סיפורים הם לא רק לילדים, ברגע שיש סיפור טוב סוחף מעניין ומרתק גם מבוגרים יכולים להישאב לעולם שכזה....
קרא עוד »
ספט 16, 2018
כיצד לבחור סכין שף יפנית
היום ניתן למצוא במטבחים ביתיים רבים סכינים איכותיות, ומי שניסה לעבוד עם סכין שף טובה, יודע שסכין כזו...
קרא עוד »
מרץ 16, 2016
מאסטרינג פרקט: 5-7 תובנות חיוניות על ריצוף פרקט
הקדמה: ריצוף פרקט נחשף בתור סמכות בעלת שם עולמי בתחום ריצוף ועיצוב פנים, אני שמחה לחלוק את המומחיות...
קרא עוד »
אוק 21, 2023