קורס ניהול רשתות – כמה מרוויחים בהתחלה?

קורס ניהול רשתות - כמה מרוויחים בהתחלה?

מסלולי לימוד שעוסקים ברשתות אינטרנט ומחשבים נחשבים קרש קפיצה אל תוך ענף ההייטק. בוגרי קורס ניהול רשתות מצליחים להשתלב במהרה במשרות בחברות הייטק ובשאר גופים עסקיים בכל רחבי הארץ. הסמכה של מכללה מובילה בתחום מבטיחה שכר מכובד גם ללא ניסיון או רקע מקדים. קורס ניהול רשתות במכללת שיא סקיוריטי מתאים למועמדים חסרי ניסיון וגם לכאלו שיש להם כבר השכלה בתחום ומבקשים להעשיר את קורות החיים. מהנדסים וטכנאים נרשמים אל קורס ניהול רשתות במטרה לחזק ולהרחיב את היכולות שלהם. 

יום עבודה של בוגר קורס ניהול רשתות

משרת מנהל רשת תהיה כמעט תמיד משרה מלאה בשעות שגרתיות. אתם תתבקשו להגיע אל המשרד סביב השעה 9 בבוקר ותצאו הביתה סביב השעה 6 בערב. יום העבודה יכלול טיפול ואבחון תקלות ברשת התקשורת, הסדרת גיבויים למערכת, שחזור נתונים, אבטחת מידע בעבור החברה כולה, תחזוקה של מערכות התקשורת ועוד. מנהל הרשת מחזיק בתפקיד מפתח בארגון. בוגרי הקורס משתלבים תחילה במשרות של מתלמדים ובהדרגה מתקדמים אל משרות של מנהלי רשתות בכירים. 

כמה מרוויח מנהל רשת מתחיל?

השכר ההתחלתי בתחום (בוגרי קורס ניהול רשתות ללא ניסיון) נע בין 6,000 שקלים ועד 10,000 שקלים. אם יתמזל מזלכם תצליחו להשתלב בחברות הייטק שמציעות שכר התחלתי גבוה יותר. תחומי אחריות של מנהל רשת מתחיל יכללו ניהול יוזרים, תחזוקת תשתיות חומרה, הקמת שרתים ומענה לפניות טכניות של העובדים. בוגרי קורס ניהול רשתות שיש להם תואר ראשון או הסמכה של מהנדס צפויים לקבל שכר גבוה יותר. התמחות בעבודה על רשת לינוקס עשויה גם כן  להעלות את השכר ההתחלתי. שכר של מנהל רשת בכיר נע בין 17,000 שקלים ועד 22,000 שקלים. גם כאן מנהלי רשתות בכירים שעברו קורס לינוקס ומתמחים בלינוקס מרוויחים יותר.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כיצד חברת יבוא מסין תוכל לעזור לכם עם יבוא רהיטים מהבית
 בשל עלויות גבוהות של מוצרים בארץ, יותר ויותר אנשים בוחרים לרכוש מוצרים מסין. כיום כאשר אנחנו סוף סוף...
קרא עוד »
מרץ 23, 2017
נופש למבוגרים
למבוגרים קשה למצוא זמן לצאת לחופשה. הדרך היחידה להתחמק היא לתכנן מראש וליצור לוח זמנים. המחסור בזמן...
קרא עוד »
דצמ 21, 2022
שיקולים מרכזיים לבחירת דלתות קו אפס
כאשר מדובר בבחירת דלתות לפרויקט בנייה חדש או שיפוץ, דלתות קו אפס הן לרוב נושא לעניין בשל המראה המלוטש...
קרא עוד »
מאי 22, 2024