פנימיה

העובדה שילדכם יבחר בפנימייה, יכולה להיראות כמו החלטה מרתיעה, אבל הדרכים הרבות שבהן היא יכולה להעשיר את חייו של תלמיד, הופכות את זה לדבר כדאי. בנוסף, אינכם צריכים לקבל את ההחלטה הזו לבד – הנה כמה יתרונות שיש בלימודים בפנימייה.

פנימיה – עצמאות ואחריות

לגור קצת רחוק מהבית, פירושו שהתלמידים יהיו יותר אחראים לניקיון, כביסה, ניהול זמן ועוד. ללא הימצאות הורים בקרבת מקום שישמשו כשעון מעורר מובנה בבוקר, כדי לעזור בעבודות הבית ולהזכיר להם להשלים שיעורי בית בערבים, תלמידי פנימיה מתחילים לעשות הכל בעצמם.

תחושת עצמאות בפנימייה

פיתוח תחושת עצמאות והסתמכות עצמית, היא לא רק חלק בלתי נפרד מהשגרה היומיומית שלהם, אלא גם תורמת לרווחה ולתחזוקה של הקהילות שלהם.

סביבה זו שבה התלמידים לומדים לנהל את עצמם תחת פיקוח וארגון, מציעה את האיזון המושלם למתבגרים צעירים, ומעניקה להם התחלה לחיים לאחר הלימודים.

חברות קהילה וידידות לכל החיים

כיתות קטנות יותר וחוויות חיים משותפות מחוץ לכיתה, מאפשרות לקהילה מלוכדת לפרוח במסגרת פנימיה. לעתים קרובות, סטודנטים מגיעים גם ממקומות רבים ושונים בעולם. באמצעות השהות בפנימיית הכפר הירוק, התלמידים שוקעים, 24/7, בסביבת למידה בין-תרבותית המדמה את העולם האמיתי. 

כתוצאה מכך, התלמידים מפתחים תחושת עצמאות וקהילתיות באמצעות שיתוף פעולה, תמיכה זה בזה ושיתוף חוויות מרגשות עם חבריהם מרקע, תרבויות ונקודות מבט מגוונות. זה לא נדיר שהחברות שנוצרה בפנימייה, תימשך כל החיים.

הכנה למכללה

פנימיות ידועות בקפדנות האקדמית שלהן. מעיד על כך מבנה שעות הלימודים, הכוללות לרוב מפגשי לימוד חובה, פגישות אחד על אחד של יועצי סגל ומדיניות טלפון וטכנולוגיה מתחשבת. התמקדות זו במצוינות אקדמית, היא שעוזרת לתלמידים ומגדילה את סיכוייהם להצליח.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
היתרונות בשימוש בגדר גורים
מכירים את זה שכאשר הילדים מתחילים לזחול ואף ללכת צריכים לתחום את המקומות שאליהם הם יכולים להגיע על...
קרא עוד »
אוג 28, 2016
למה המיניונים משגעים את העולם?
הסרטים הפופולאריים ביותר עבור ילדים וגם עבור לא מעט מבוגרים כיום, הם הסרטים אשר בהם מככבים המיניונים....
קרא עוד »
אפר 10, 2019
האם בכל גיל ניתן ללמוד שחייה?
היום ניתן למצוא יותר ויותר הורים, אשר מעוניינים לרשום את הילדים שלהם לחוג שחייה. מדובר ללא ספק על אחד...
קרא עוד »
דצמ 06, 2020