תכנית לימודים נוספת לילדים שרוצים לדעת יותר

כל אימא פולניה רוצה שהילד שלה יהיה רופא, עורך דין או מדען. אבל לצד הרצון צריכה להיות גם עשייה מבורכת. אם אתם הורים לילדים סקרנים במיוחד אשר רוצים לדעת מעבר למה שמלמדים אותם בבית הספר, אם אתם מעוניינים להרחיב את האופקים של הילדים ולהראות להם שלידע אין גבולות, זה הזמן להתעניין בתכנית לימודים מיוחדת.

התוכנית שתכניס את הילדים לעניינים

תכנית לימודים נוספת היא תכנית העשרה שנועדה להעשיר את עולמם של הילדים באמצעות ניסויים מרהיבים ומפגשים עם בעלי חיים. אלה כמה מבין התוכניות האיכותיות שבהן יכולים הילדים להשתתף:

  • תכנית לחוקרים צעירים – במסגרת תכנית זו לומדים הילדים על העולם המופלא שבו אנו חיים ועל עבודתם של החוקרים המקצועיים. הילדים נחשפים לתכנים כמו מבנה הדנ"א, לוגיקה, מיקרוביולוגיה, ביולוגיה חישובים, חקר החלל וכדומה.
  • תכנית מדעים – התכנית מיועדת לילדים אשר אוהבים מדע כמו גן לילדים אשר קצת חוששים מפניו. במסגרת התכנית לומדים הילדים על מבנהו של היקום, גנטיקה, תורשה, אופטיקה, לוגיקה, מבנה התא וכן עוסקים בשאלה האם יש חיים על גבי כוכבי לכת אחרים.
  • פיזיקה בכיף – יש ילדים אשר נרתעים משיעורי הפיזיקה, אך זה לא צריך להיות כך באמת. באמצעות שורה ארוכה של ניסויים ותכנית מיוחדת יכולים גם הילדים הספקנים ביותר למצוא את היופי שבפיזיקה ולהעשיר את הידע שלהם בנושאים כמו גלים, מחזוריות, מימדים, ספקטרום, המבנה של אוזן האדם, מיתרי הקול, זמרות אופרה ועוצמת הקול שלהן או ששעשועים באמצעות הקול.
  • מגיעים אל החלל – הילד חולם להיות אסטרונאוט? תכנית מיוחדת תעניק לו השראה לכך. כי זה הזמן לצאת אל מסע בין הכוכבים ולהתוודות אל נושאים שונים ומגוונים כמו תיאוריית המפץ הגדול, בליסטיקה, הכוחות השולטים בטבע או תפקודו של גוף האדם בחלל.

לא רק לימודים

תכניות העשרה הרבות והמגוונות המוצעות לילדים אינן תורמות רק לידע, אלא גם לביטחון העצמי של הילד. תכנית לימודים נוספת מאפשרת לילד להבין עולם ומלואו, לצבור ביטחון בפן הלימודי, ובהמשך גם בפן החברתי. כך שבפעם הבאה שהמורה ישאל שאלה בפיזיקה, הילד ידע את התשובה רגע אחד לפני כולם.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מחפשים לחסוך? תכירו את אתר זורו
כולנו שואפים לחתוך את ההוצאות שלנו כמה שיותר כדי להשאיר לעצמנו כסף שנוכל להשקיע בדברים שאנחנו אוהבים...
קרא עוד »
יונ 19, 2019
4 סיבות למה להשקיע ביוון
אז למה להשקיע ביוון? כי זו ארץ עשירה בהיסטוריה, תרבות ויופי טבעי, התגלתה גם כיעד מבטיח להשקעה. בעוד...
קרא עוד »
אוג 20, 2023
איך תבחרו שיש לאמבטיה
אם אתם מעצבים את חדר האמבטיה שבביתכם או אם אתם משפצים את חדר האבטיה הקיים שלכם, חשוב מאוד בטרם מתחילים...
קרא עוד »
יול 31, 2019