נתקעתם עם האוטו בת"א– זה מה שתעשו

נתקעתם עם האוטו בת"א– זה מה שתעשו

כל אחד מאיתנו יודע איך זה שהרכב לפתע שובק חיים, אז אם אתם נמצאים בדרך לתל אביב או בתוך העיר עצמה, אתם מנסים לטפל בתקלה בכל מיני דרכים שונות, אך המכונית לא מניעה, בשלב זה כנראה שתצטרכו להיעזר בשירותי גרירת רכבים בתל אביב. למרות שזהו רגע מלחיץ, במאמר זה נשתדל להוריד מכם את הלחץ, ולתת לכם טיפים לעזרה ברגע זה. 

אזהרת נהגים אחרים 

חשוב להבין כי הבעיה שרכב שלכם נעצר בצד הדרך היא הבעיה הקטנה ביותר שיש לכם כרגע, אלא עליכם להקפיד להזהיר נהגים אחרים, שאף נהג אינו מצפה שרכב יעמוד לפתע בכביש מהיר, ועליכם למנוע כמה שיותר מהר תאונת דרכים חמורה. 

הפעולה הראשונית, שיש לעשות היא קודם כל להוריד את כל  את כל הנוסעים מהרכב, ולהעבירם בזהירות רבה אל מאחורי גדר ההפרדה של הכביש, וכן הנהג חייב ללבוש אפוד זוהר, ולשים תמרור אזהרה במרחק של 100 מטר. 

עצירה באמצע הדרך 

רוב הכבישים בישראל אינם בנויים לעצירה באמצע הדרך, אז למרות כך, חשוב מאד לעצור בצד הדרך במקום הכי בטוח, שלא יסכן את הנוסעים שברכב. 

אם קיימת אפשרות תרדו עם הרכב לשול עפר פתוח, ורק אם אין ברירה כלל עצירה בצד הכביש עצמו, אבל אם אתם נאלצים לעשות כך צרו קשר מיידית עם המשטרה, על מנת שתנחה אתכם  ואת כל האנשים בדרך.

בדיקה זריזה של הרכב 

אתם לא צריכים להיות מומחים ברכב, בשביל למצוא תקלות יותר פשוטות שונות ברכב, וניתן לזהות אם מדובר בבעיה קלה כמו תקר או בעיה במנוע. 

התקשרו לביטוח אם אתם מבוטחים תוכלו להרים במיידית טלפון לבעל חברת הביטוח שלכם, ואתם לא מבוטחים התקשרו במהירות לשירותי גרירה אותם ניתן למצוא ב144 או באינטרנט כמו אתר https://graryoav.co.il/

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למצוא עורך דין רשלנות רפואית במרכז – 1 מעולה מתוך רבים
רשלנות רפואית יכולה להיגרם במקרים רבים, החל מרשלנות רפואית בהריון, רשלנות רפואית בניתוחים, בעת קבלת...
קרא עוד »
אוג 24, 2017
מוצרים לטיפול בפנים
אנו משתמשים במוצרי טיפול לפנים כדי לשמור על העור שלנו ועל יופי הפנים שלנו. ישנם סוגים רבים של מוצרי...
קרא עוד »
אוג 17, 2022
כאבי שיניים אצל תינוקות: מה ניתן לעשות
כאבי שיניים אצל תינוקות נחשב לעניין נפוץ, שמדיר את מנוחתם של רוב התינוקות והוריהם. לא מעט הורים...
קרא עוד »
ינו 30, 2020