למה למכור רכב לברזל?

אם יש לך רכב שלא שווה את המחיר של גריטה, אתה יכול למכור אותו כגרוטאות מתכת גם דרך אתר PRK. ערך המכירה החוזרת של מכוניות נקבע בדרך כלל על פי משקל המתכת שממנה הן עשויות.

מכירת רכבים לברזל הם הכרח עבור תעשיות רבות. גרוטאות רכב מברזל היא חלק חשוב בתהליך המיחזור וניתן להשתמש בה כחלופה לפחם. ברזל הוא מתכת חשובה בעולם. ברזל משמש לייצור פלדה, שהיא חומר חשוב מאוד בבנייה ובמכונות.

גרוטאות רכב מברזל היא לא רק בעלת ערך לתעשיית המיחזור, אלא היא יכולה לשמש גם כחלופה לפחם בתהליך הייצור. 

כמה אפשר לקבל על רכב לחלקים?

הסכום שתקבל תלוי ברכב ובמצב שלו. לדוגמה, אם המכונית שלך שוקלת 2,000 ק"ג ויש לה מסגרת ברזל, אז ערך הגרוטאות הממוצע שלה יהיה $2.50 לק"ג. זה אומר שהמכונית שלך תהיה שווה $5,000 במגרש הגריטה. ניתן למצוא מידע נוסף על תהליך ועלות מפרק רכבים באשקלון באתר של דוד קאר.

למה מוכרים רכבים לברזל? 

ברזל הוא מתכת חזקה, אך גם זולה יחסית. ניתן להשתמש בו להכנת דברים רבים ושונים, מחבתות בישול ועד כלי עבודה. מכונית ברזל איך למכור הוא תהליך שאנשים משתמשים בו כדי להפוך ברזל לפלדה או ברזל יצוק.

איך זה נעשה? 

תהליך פירוק רכבים נעשה על ידי מומחים שמפרקים את האוטו, כמו אלו בקישור https://nir-hamahir.co.il/buying-disabled-car/. לאחר מכן ממחזרים את הברזל. זה מתחיל בחימום הברזל עד שהוא הופך לנוזלי. לאחר מכן יוצקים את המתכת הנוזלית לתבניות ומצננים כך שהיא יכולה להתקשות וליצור צורות. התבניות עשויות לרוב מחול או חימר, מה שעוזר למתכת להתקרר במהירות ובאופן שווה. שלב זה של התהליך נקרא יציקה, כי המתכת הנוזלית נוצקת לתבנית על מנת ליצור חפץ כמו מכונית ברזל איך למכור. בחרו סוחרים שקונים מכונית לברזל ותוכלו לקבל סכום ראוי על המכונית ההרוסה שלכם.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פילטר חיצוני לאקווריום
אחת החיות האהובות ביותר על אנשים, הן מבוגרים והן צעירים, הם דגים. אנחנו יכולים למצוא בלא מעט...
קרא עוד »
יול 08, 2019
ייעוץ קולינרי למסעדות: התנ"ך לניהול המטבח!
כמי שעוסק זה שנים רבות בייעוץ קולינרי למסעדות ואף מנהל שתי מסעדות מצליחות, פגשתי במהלך חיי המקצועיים...
קרא עוד »
פבר 22, 2016
גאדג'טשופ מייבאת גאד'טים ייחודיים
אם אתם מחפשים גדג'טים מיוחדים לעובדים שלכם, לקבוצות אנשים, לבני נוער ועוד - חשוב שתדעו כי כיום ישנן...
קרא עוד »
מאי 11, 2018