ערן עקראוי עורך דין לדיני תעבורה

עורך דין לדיני תעבורה

במדינה דמוקרטית של זכויות וחובות, ישנם חוקים אשר נועדו להגן על האזרחים ולהביא אל ענישה במידה וישנם אזרחים אר אינם פועלים לפי הוראות אותם חוקים. גם במערכת התעבורה ישנה סדרה של חוקים אשר מסייעת לאתר את כל אותם עבריינים ולהביא אותם בפני ענישה רלבנטית לעבירה שאותה הם מבצעים. אולם חוק הוא דבר אשר ניתן לפרשנות על ידי עורכי דין, ובסיוע של מומחה לדיני תעבורה יכולים ליהנות מהגנה משמעותית.

עורך דין לדיני תעבורה

התפקיד של עו"ד תעבורה

למה צריכים בכלל עורך דין אשר מטפל בעברות שבתחום משרד התעבורה? כי רישיון הוא דבר חשוב לנהגים ויש מצב שבו ישנה אשמה לא נכונה שאותה טופלים על נהג, אשר לצד האשמות אחרות יכולות להוביל אל שלילה של הרישיון לתקופה ארוכה או באופן סופי. ישנן עברות חמורות שיכולות להוביל אל מאסר בפועל, ויש עברות אשר מובילות אל תשלום של דוח תנועה בעל ערך גבוה שבמידה ויכולים להביא לביטולו, יכולים לחסוך לא מעט כספים.

עורך דין לדיני תעבורה הוא הגוף אשר מגן על נהגים מפני שורה ארוכה של מקרים לא הוגנים, ומביא אל זיכוי או אל הפחתת הענישה במקרים מסוימים, הוא זה שיכול לבדוק את התיק לפרטי פרטים ובעזרת הבקיאות במערכת החוק ליצור את התשתית הכי טובה לזכות הלקוחות שאליו פונים.

חשוב לקבל סיוע בתחום התעבורה

למה זה חשוב לדעת לקבל את הסיוע של עו"ד ערן עקראוי כאשר ישנה עברה כזו או אחרת בתחום התעבורה? כי תמיד זה עדיף לפנות אל גורמים מוסמכים אשר יודעים יותר מכל אזרח תמים בתחום התעבורה על קרביו, ועם סיוע משפטי ברמה מקצועית יכולים להתקדם אל עבר טיפול נאות בתיק, כאשר זה מאוד חשוב שלא להשאיר לידי החוק בלבד את הציפייה כי הענישה תהיה הכי קלה או כזו אשר תתבטל מעצמה ללא פעילות של עורך דין.

לא חייבים להיות על הקצה מבחינת שלילה של רישיון ולא צריכים לקבל את החלטת מכון רפואי לבטיחות בדרכים כפי שהיא. לאזרח יש את הזכות לפעול בצורה חוקית, ולהביא אל קו ההגנה הכי טוב בסיוע של עו"ד תעבורה מקצועי.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מבצעים לציבור הדתי? זה גרופי!
גרופי זהו אתר קניות לציבור הדתי המציע את מיטב הדילים והאפשרויות ליהנות ממוצרים שווים במיוחד...
קרא עוד »
דצמ 27, 2018
איך נקבעים דמי מזונות לילדים?
על פי החוקים הקיימים בישראל, מזונות הם תשלומי הורים גרושים על הוצאות המחייה של ילדיהם הקטינים. במסגרת...
קרא עוד »
אפר 22, 2021
קבלן שיפוצים מומלץ
מעת לעת אנחנו שומעים את הביטוי "איש מקצוע מומלץ" אנחנו שומעים אותו בהקשרים שונים, כמעט בכל תחומי...
קרא עוד »
ינו 04, 2018