נתקעת עם רכב מושבת? זה הזמן להפטר ממנו בקלות!

מגרשי מכוניות הפזורים ברחבי הערים ובצדי הדרכים נראים כמו מגרשי גרוטאות חסרות ערך, אבל למעשה מדובר בעסקים שמעניקים הכנסה גבוהה מאוד לבעליהם. המגרשים הללו מלאים ברכבים שאינם מסוגלים לעלות יותר על הכביש, ולכן אין טעם לבעליהם להחזיק בהם. הרכבים נמכרו לבעלי המגרשים אשר מתפרנסים מחלקי החילוף ומטילי הברזל שניתן לפרק מרכב מושבת. רכב כזה אולי עבר תאונה קשה והגיע למצב של "טוטאל לוס" או שהושבת על ידי בעליו מאחר שהתקלות הרבות שבו חזרו על עצמן וחייבו הוצאות קבועות, ולכן העדיף הבעלים למכור אותו למגרש. 

איך נפטרים מרכב במהירות

אם הרכב הפך לנטל עליכם, אינו מיועד לשימוש נוסף ועלול לחייב אתכם באגרות וקנסות – זה הזמן למכור אותו למגרש שמתמחה בקניית רכבים מושבתים. אפשר להיפטר ממנו בקלות ובמהירות באמצעות מכירה לבעלי מגרשים. אלה מחכים כמעט מדי יום לרכישת רכב מושבת, וזאת במטרה לנצל את חלקי החילוף ואת מטילי הברזל שבשילדה. הרכב אמנן מושבת אבל עדיין ניתן לפירוק, והחלקים מהווים מקור הכנסה בטוח לבעלי המגרשים. לכן גם לרכב מושבת יש ערך כספי, ותמורתו תקבלו סכומים שיכולים להגיע לאלפי שקלים, תלוי בדגם הרכב, שנת הייצור ומצבו. בעלי מגרשים רבים מפרסמים את עצמם ברשתות החברתיות ובאינטרנט ולכן קל לאתר קונה תוך זמן קצר ולקבוע איתו לאותו יום או למחרת כדי לבצע את המכירה. 

קראו על פירוק רכבים בחברת DBC >>>

מציאת רוכש אמין

בעלי המגרשים אמנם מעוניינים ברכב שלכם אבל כדאי לזכור שגם להם יש חובות בעסקה הזאת. הם מתפרנסים ממכירת החלפים ולכן עליהם להיות אחראיים לגרירת הרכב המושבת ממקום החנייה שלו וכן להעברת הבעלות. כדי להימנע ממבוכה ומעשי רמייה, כדאי לקבוע רק עם גורם אמים בתחום זה. 

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מגשי סושי פירות
מגשי סושי פירות יכולים לפאר לא מעט אירועים שאתם עורכים או מקומות שבהם אתם מתארחים, אם רק...
קרא עוד »
דצמ 13, 2020
עובדות מפתיעות על טיפולים אסתטיים לא ניתוחיים
נוף השיפור האסתטי השתנה באופן דרמטי עם הופעת הטיפולים הלא ניתוחיים. חלופות אלו לניתוחים מסורתיים...
קרא עוד »
פבר 15, 2024
כיצד תבחרו משחת שיניים? המדריך המושלם
על פניו, בחירת משחת שיניים אמורה להיות דבר פשוט. לרוב, אנחנו נוהגים לצחצח שיניים עם משחה מסוימת,...
קרא עוד »
פבר 28, 2021