עורך דין נהיגה בשכרות

עורך דין נהיגה בשכרות

עורך דין נהיגה בשכרות הכרחי במקרים בהם נתפסים נוהגים תחת השפעת אלכוהול. מדובר על אחת העבירות החמורות ביותר בחוקי התעבורה, ולכן חשוב לקחת את הסיטואציה ברצינות ולהיעזר בעורך דין מקצועי ומיומן על מנת למזער נזקים ולנסות לשמור על רישיון הנהיגה שלכם. עורך דין שמתמחה בתחום התעבורה, יודע אילו ליקויים ואילו דקויות יש לחפש, על מנת לזכות את הנאשם. בסופו של דבר, השוטרים שעושים את בדיקת האלכוהול הם בסך הכול אנשים, אשר יכולים לבצע טעויות. במקרה של טעות אנוש, בדיקה לא מדויקת או כל מקרה שבו הבדיקה לא התקיימה בהתאם לנוהל, עורך הדין יכול לטעון לגבי חפות הנאשם מפאת חוסר ראיות או ראיות לא מדויקות. לכן בכל מקרה של נהיגה תחת השפעת אלכוהול, חשוב ישר להתייעץ עם עורך דין המתמחה בתחום, כדי להסתייע בשירותיו ולמזער את העונש הצפוי.

עורך דין נהיגה בשכרות

עורך דין נהיגה בשכרות –  זיכוי או מזעור נזקים

עורך דין מיומן ומנוסה, יכול כמעט תמיד למצוא כשלים או ליקויים בנוגע לכשירות המכשור המשמש לצורך בדיקת אחוז האלכוהול בדם, או לעורר ספק בנוגע לצורת התפעול המדויקת שלו. רק עורך דין שמתמחה בתחום, יכול להכיר את כל דקויות החוק, ולדעת מה בדיוק לחפש כדי להביא לזיכויו של הנאשם בעבירה. יש צורך בחשיבה יצירתית ומקורית, וחשוב לא לקבל את תוצאות הבדיקה כעובדה מוגמרת. חלק מהנהגים למשל, מסרבים לבצע את בדיקת הינשוף, דבר שמוביל להאשמה אוטומטית הן בעבירת נהיגה בשכרות והן בעבירת סירוב להיבדק בבדיקת אלכוהול. רק עורך דין מקצועי ומוכשר, ידע לבחון היטב את סיבת הסירוב ואת הנסיבות של התיק, ובהתאם לכך ינסה לבטל את ההאשמות. חשוב לדעת כי בעבירת נהיגה בשכרות, החוק קובע עונש מינימום של פסילת רישיון הנהיגה למשך שנתיים. עורך דין המתמחה בתחום, ידע כיצד להתמודד עם הסיטואציה וכיצד להוביל אותה לאופציה האופטימלית ביותר בהתחשב בנסיבות.

לעוד מידע תוכלו להכנס לאתר של עו"ד אלי אנושי בלחיצה על קישור זה…

לסיכום, עורך דין נהיגה בשכרות הכרחי עבור כל נהג שנתפס נוהג תחת השפעת אלכוהול. במקרים כאלו חשוב ישר להרים טלפון לעורך הדין, על מנת לקבל ממנו ייעוץ מקצועי והכוונה להמשך התהליך.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בחירת ארונות למטבח חיצוני
אין כמו לארח חברים או משפחה בגינה, ליהנות מציוץ הציפורים ומהאוויר הצח. מדובר על חוויה נעימה ומרגיעה,...
קרא עוד »
אפר 29, 2018
חופשה בתאילנד: זה מה שחשוב שתדעו
אם אתם מתכננים חופשה בתאילנד, חשוב שתדעו כי מצפה לכם חוויה מהפנטת ובלתי נשכחת. תאילנד היא ממלכה...
קרא עוד »
אוק 17, 2017
מה השיטה היעילה ביותר להדברת ג'וקים?
אם אתם לא רוצים לראות ג'וקים מופיעים יותר בביתכם, אז במקום להסתמך על שיטות ריסוס לא יעילים, יהיה כדאי...
קרא עוד »
אוק 01, 2020