הפתרון המושלם: פירוק רכבים ישנים

פירוק רכבים ישנים

אתם, כבעלי רכב מנוסים, יודעים שהסוף של הרכב שלכם מתקרב. המצבר נחלש ואינו מספק חשמל לרכב שלכם, המנוע "נוהם" בקולי קולות ואינו ופולט עשן וגם הצבע מתקף לו לאטו. אתם יודעים שאין מנוס ועליכם למסור את הרכב שלכם לפירוק בהקדם האפשרי, אחרת הוא עלול לסכן את הנהגים האחרים בכביש.

 פירוק רכבים ישנים

פירוק רכבים ישנים: כל היתרונות

לפירוק רכבים ישנים ישנם כמה יתרונות משמעותיים שכדאי להכיר:

  • יש תמורה כספית – כאשר מפרקים את הרכב, ניתן לקבל על כך כמה אלפי שקלים טובים. אמת, ההוצאות של הרכב אינן מעטות ולאורך השנים השקעתם בביטוח ובטיפול ברכב שלכם. אך בניגוד לטלוויזיה ישנה שאותה אתם זורקים מבלי לקבל על כך דבר בתמורה, תמורת הרכב שלכם אתם יכולים לקבל סכום נאה שאתון תוכלו לצאת לחופשה באילת.
  • דואגים לסביבה ירוקה – פירוק רכבים הוא למעשה מיחזור של רכבים ישנים. במהלך הפירוק מבוצעת גריטה של רכבים, שהיא שיטת מיחזור ייחודית לחלקי המתכת הייחודית של הרכב, כך שניתן להשתמש בחלקים ישנים כדי לבנות את החלקים החדשים שישמשו את הרכבים החדשים שייצאו אל השוק. היבט נוסף של הפירוק, הוא עניין הורדת הרכב הישן מהכביש. רכב ישן פולט עשן וחומרים מסוכנים, ובכך מזהם את הסביבה.
  • ישנים טוב בלילה – פירוק רכבים מעניק שקט נפשי לבעל הרכב, אשר יודע שרכבו המסוכן הורד מהכביש ולא יהווה יותר סכנה לציבור ולסביבה.

מכינים את הרכב לפירוק

פירוק רכבים ישנים כרוך בכמה תהליכים. אחד התהליכים המשמעותיים ביותר הוא ביטול הרישיון עבור הרכב. יש צורך לגשת למשרד הרישוי ולקבל ביטוי, כך שאיש לא יוכל יותר לתקן את הרכב, להחזיר אותו לכביש ולחייב אתכם בדוחות ובכנסות עבורו. כאשר משרד הרישוי מעניק לכם את הביטול, יש לכם 48 שעות להחזיר את הרכב למוסך לפירוק רכבים.

מי יכול למסור את הרכב לפירוק

בעל רכב יכול למסור את רכבו לפירוק ברגע שהוא מבחין בכך שהרכב אינו מתפקד יותר כמו בעבר. כמו כן, זה יכול להיות רכב אשר היה על הכביש מעל ל-20 שנה, וכעת עלול להיות מסוכן לנהגים והולכי הרגל.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חתונה בקפריסין הכל כלול – מה זה כולל
חתונה הכל כלול בקפריסין מתייחסת בדרך כלל לחבילת חתונה המוצעת על ידי מפיקי חתונות או מתכנני חתונות,...
קרא עוד »
יול 28, 2023
חדר ילדים צריך להיות מגניב – ככה תעשו את זה מבלי לקרוע את הכיס
לא צריך להיות מעצב פנים כדי לדעת שעיצוב החדר משפיע מאוד על האווירה ששוררת בו, בין אם זה חדר מרכזי כמו...
קרא עוד »
מרץ 05, 2019
לעשן בסטייל: 5 פריטים שכל מעשן חייב
אם תיקחו חמישה מעשנים שונים ותשאלו אותם מה זה עבורם לעשן?, תקבלו חמש תשובות שונות: יש שיענו הפסקה, יש...
קרא עוד »
נוב 21, 2018