קטנועים מומלצים לנסיעה בדרך עירונית

קטנועים מומלצים לנסיעה בדרך עירונית

נסיעה בכלי רכב בכל יום מחדש היא דבר אשר לוקח הרבה מאוד זמן, בייחוד כאשר קיימים על פני הכביש כל מיני עיכובים שנוצרים בשל תאונות ואנשים רבים שיוצאים אל עבר אזור דומה באותן השעות בדיוק. דבר זה מביא נהגי רבים לנטוש את הנסיעה עם כלי רכב פרטי ולבחור מסוגים רבים של רכב דו גלגלי את זה שיביא אותם אל היעד תוך החיסכון הכי יעיל בעלות של רכישה ותחזוקה לצד זמן על הכביש גם יחד.

אלו סוגים של קטנועים הם כאלה שהכי מומלצים לאותן נסיעות בעיר עצמה, כדי להיחלץ מכל סוג של פקק ולא לבזבז זמן יקר של המתנה? המשיכו אל הפסקה הבאה.

קטנועים מומלצים לנסיעה בדרך עירונית

125 מתאימים לנסיעות קצרות

לפי אתר zoomatv, באופן די ברור רואים את העלייה ברכישה של קטנועים בני 125 סמ"ק וזאת מן הסיבה הברורה שהם יכולים לגמוע מרחקים נאים מאוד שמתאימים גם עבור העיר הגדולה. כל נהג יכול לערוך את החיסכון האדיר הזה של זמן נסיעה כאשר הנסיעה עצמה היא מאוד נוחה ומציעה מגוון שלם של יצרנים שמביאים את הדגמים שלהם של 125 סמ"ק עם אפשרות מאוד נוחה של בחירה.

העלות של קטנועים סיניים יכולה להיות עד עשרת אלפים שקלים בלבד, ויש גם את כל היצרנים היפניים שם המחיר של קטנוע יהיה יותר מעשרים וחמישה אלף שקלים כבר. בכל מקרה מדובר בעלות שמצדיקה את הנוחות הגדולה, וכאשר גרים בעיר שבה חניה היא דבר שהוא בגדר נעלם, קטנוע יכול לסדר את כל אלה לצד נסיעה זריזה.

קטנוע עד 50 סמ"ק

הקטנוע הראשון בקטגוריה הוא זה של 50 סמ"ק, כאשר ישנה ירידה מאוד מורגשת ברכישה ומכירה של דגמי קטנוע מעין אלה בארץ בשל ההבדל המינורי שבין זה לבין 125 סמ"ק שמביא ביצועים יותר טובים בשטח העירוני. אומנם קטנועים מן הסוג החשמלי מתחילים לעשות גם כן עליה, אבל האם אלה יחלו סוג של שינוי לטובת 50 סמ"ק זאת עוד בגדר של תעלומה. ניתן לנחש כי בשל עלות נמוכה של רכישה ותחזוקה לצד חשיבה ירוקה יותר אנשים יתקדמו לקטנוע חשמלי בקטגוריה נמוכה.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מסעדות מובילות בתל אביב
שפים מוכרים, תכניות טלוויזיה, המלצות, ויחסי ציבור טובים – עוזרים למסעדות רבות להיות מסעדות מובילות...
קרא עוד »
יונ 14, 2016
3 סיבות ללמוד אנגלית בטלפון
אנחנו לא צריכים סיבות מדוע ללמוד אנגלית. מי שלא יודע את השפה היום, לא יכול להתקדם. בוודאי לא מבחינה...
קרא עוד »
יול 30, 2019
5 טיפים לקורות חיים שימשכו את תשומת הלב של המעסיקים
נמאס לכם שבכל פעם שאתם שולחים את קורות החיים שלכם, המעסיקים לא מתייחסים אליכם ואינכם מצליחים להתקבל...
קרא עוד »
מאי 03, 2018