מחקרים שנעשו בתחילת ההתפרצות של נגיף הקורונה הוכיחו כי לווירוס ישנה עמידות מסוימת על גבי משטחים, ועל כן כדאי ללבוש כפפות בשביל שלא להעביר את הווירוס מהמשטחים אלינו. לאחר זמן, החלו לפקפק בעניין וההמלצה לגבי הכפפות ירדה מעל סדר היום. אם כי עדיין מקפידים על חיטוי משטחים.

ניקיון יסודי לרכב

כאשר אתם משתמשים ברכב לצורך הסעת חולה קורונה או במידה והסעתם אדם שהתברר כחולה בנגיף, כדאי מאוד לחטא אותו ולנקות אותו על מנת שלא תידבקו גם אתם חלילה ותחלו בנגיף. חיטוי קורונה לרכב, יסודי יותר מהרגיל ולעבור עם חומרים מחטאים על כל המקומות בהם נגע החולה ולנגב אותם היטב. 

חיטוי רכב לאחר שהייה של חולה קורונה

את הרכב כדאי לקחת למתחם ניקוי רכבים על מנת לנקות אותו ולחטא אותו משאריות הנגיף שאולי נשארו בו. חשוב גם לציין בפני העובדים במקום כי מדובר ברכב שצריך לעבור ניקוי וחיטוי נגד קורונה ועליהם להצטייד בציוד מתאים. גם להתגונן בעצמם על ידי כפפות ומסכות וגם להשתמש בחומרים מחטאים כמו אלכוג'ל או מגבוני חיטוי על מנת לבצע את הניקיון על הצד הטוב ביותר.

לא רוצים להידבק – זה מה שאתם צריכים לעשות

נקדים ונאמר, שכל מה שדובר קודם לגבי עמידות של הווירוס על משטחים הינו נושא שנוי במחלוקת, ולמרות זאת אנשים לא לוקחים סיכונים ומקפידים לחטא משטחים שהיו במגע עם נושאי הנגיף. על כן, נצטרף גם אנו להמלצה הזו ונמליץ לכם בפה מלא להקפיד על חיטוי משטחים כל הזמן, להקפיד על חיטוי של הידיים לאחר מגע במשטח 'ציבורי', והכי חשוב, להקפיד על מסכות וריחוק חברתי כפי הנדרש גם על פי הנחיות משרד הבריאות.

מעוניינים בחיטוי קורונה לבית? לחצו על הלינק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.