מה צריך על מנת לאבטח נכון את השכונה שלכם?

אם אתם חלק מהמשמר השכונתי ואתם רוצים למנוע פשע או אלימות בשכונה שלכם, אתם בוודאי רוצים לדעת מהו הציוד בנכון לאבטחה מסוג זה, ומהו הציוד שחשוב שיהיה עליכם או ברכב הביטחון שבו אתם נוהגים.

כיום ישנן בשוק האבטחה מכוון אלמנטים שהופכים את האבטחה לטובה ואדוקה יותר. אבל מה צריך על מנת לאבטח נכון את השכונה שלכם? כמה דוגמאות בהמשך:

מערכות הבהוב – מערכות הבהוב הן אותן מערכות שנועדו להתריע על בואו של איש בטחון במקום, ובד בבד להרתיע ולסמן לאנשים בשכונה כי נעשה סיור במקום. בנוסף, באמצעות מערכות הבהוב אתם יכולים להזדהות ככלי רכב שנועד לאבטוח השכונה בצורה טובה יותר.

מערכות כריזהמערכות כריזה הן כאלה שניתן לתקשר עמן בצורה רשמית יותר בזמן פעילות או אירוע מכל סוג. מערכת כריזה נועדה לאירועים הומי אדם, וחשוב לבחור מערכות איכותיות וכאלה שיתפקדו גם בשעת לחץ.

מצלמות אבטחה – אבטחו את עצמכם במצלמות אבטחה. כיום ניתן להתקין מצלמות בכל גודל ובכל מקום, וזאת כדי להשגיח על שלום השכונה ולתעד מקרי אלימות או פשע. שימו לב שישנן חברות שיכולות לספק לכן מצלמות אבטחה גלויות וסמויות.

ערכות מחסום – אם אתם צריכים ונתבקשתם להקים מחסום במיקום כלשהו באזור שלכם ,בוודאי תצטרכו ערכות מחסום. הערכות כוללות פנסים מהבהבים, דוקרנים להנחה על הכביש, פנסי לד, אוהל מחסום ועוד.

פנסים – שימו לב שאתם מצטיידים בפנסים איכותיים. הפנסים בגדלים השונים חייבים להיות חלק מהציוד האישי של כל מאבטח או שומר. וודאו כי יש לכם סוללות ליתיום להטענת הפנסים, וכי יש לכל שומר ערכה אישית שכוללת פנס, אולר לדרמן, גז פלפל להגנה עצמית, שקיות חימום לחודשי החורף הקרים, תיבת פיקוד, אלה פולימרית ואפילו אזיקים.

לסיכום, אם תצטיידו בכל הציוד הדרוש לאבטחה ומיגון, תוכלו לשמור על השכונה שלכם מפני פשע, למנוע אלימות, ולהרתיע אנשים שמתכננים פשעים. בכך תוכלו ליהנות משכונה נעימה שאינה אלימה או מסוכנת.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל כך הרבה סוגים – איך תבחרו טלוויזיה חכמה?
כל אדם שניגש לרכוש היום טלוויזיה חכמה מוצא את עצמו מבולבל תוך רגעים ספורים. המבחר העצום שקיים היום...
קרא עוד »
דצמ 29, 2020
טיולים בקפריסין למשפחות
מחפשים מקום מושלם לטיול, עם כל המשפחה? קחו את הגלובוס, תראו כמה הוא גדול אבל הפעם, שווה להישאר קרוב....
קרא עוד »
מרץ 31, 2022
חימום תת רצפתי חשמלי – מה חשוב לדעת עליו?
החורף הישראלי אמנם קצר אבל גם בימים המעטים שלו הטמפרטורות עלולות לצנוח ולא מעט אנשים מחפשים פתרונות...
קרא עוד »
אוק 20, 2021