מה צריך לדעת על ביטוח רכב? 

כל החיים בסך הכול רציתם רכב? עכשיו הצלחתם להגיע לשלב הזה וקניתם לעצמכם מכונית, חדשה או משומשת? אם כך, עכשיו אתם גם מבינים הלכה למעשה שרכב זה כולל הוצאות רבות. למשל, הביטוח. כולנו יודעים שצריך לעשות ביטוח לרכב, אבל האמת היא, שעד שאנחנו לא משלמים עליו מחשבון הבנק שלנו, אנחנו לא מבינים עד כמה זה יקר. לכן אפשר להבין אתכם אם עליכם לעשות היום ביטוח רכב ואם אתם חוששים מהעלויות. חשוב שתבינו: זה לא תמיד חייב להיות כך, ויש היום כמה אפשרויות מעניינות שכדאי להכיר מקרוב. 

איך לבחור איפה לעשות ביטוח רכב? 

מעבר לשאלת העלות, זה ברור שיש לכם גם דילמה לגבי בחירת חברת הביטוח שלכם. האם כל סוכנות ביטוח שמציעה לכם לעשות ביטוח רכב באמת יודעת מה טוב לכם? והאם אצל כל חברת ביטוח תקבלו מענה בעת צרה? חשוב להבין שזה לא ממש כך במציאות. לכן כדאי לבדוק בשבע עיניים איפה אתם עושים את הביטוח שמיועד לרכב שלכם, כי ברגע האמת בוודאי תרצו לקבל מענה. לכן יש חשיבות גם לחוות הדעת שתוכלו לקרוא, כי בעזרתן תבינו על איזו סוכנות ביטוח באמת אפשר לסמוך. שווה להשקיע ולברר כל פיסת מידע אפשרית, כי מגיע לכם לקבל כיסוי ולהיות רגועים. 

מה ישפיע על המחיר? 

לבסוף, כאשר מדברים על ביטוח שתעשו לרכב, אתם צריכים גם להבין מה באמת ישפיע על המחיר. למשל, האם ידעתם שהעבר הביטוחי שלכם ישפיע על המחיר שתשלמו על ביטוח רכב? כלומר, אם יש לכם רישיון שנים ורכב שרשום על שמכם כבר זמן רב ומעולם לא הפעלתם את הביטוח, תשלמו סכום מופחת. לעומת זאת, אם הפעלתם את הביטוח לא מעט פעמים בעבר, עלול מאוד להיות שפוליסת הביטוח שתשלמו עליה תהיה מאוד יקרה. בנוסף לכל אלה, ברור שגם השאלה באיזו חברת ביטוח אתם בוחרים תשפיע על המחיר שתשלמו. לכן כדאי שתעשו השוואת מחירים, מה גם שהיום אפשר לעשות זאת בקלות רבה ישירות דרך האינטרנט, אז למה אתם מחכים? 

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך להתנהל נכון כלכלית?
  יוקר המחייה בארץ, משכורות ממוצעת נמוכה במיוחד ממוצעת במשק, עלות דיור גבוהה, ושאר ירקות - כולם...
קרא עוד »
מאי 11, 2017
prp לשיער – טיפול מוביל למניעת נשירה
מעוניינים לעשות טיפול prp לשיער וזאת כדי ליהנות מהיתרונות שלו? דעו לכם כי טיפול כזה נעשה באמצעות הזרקה...
קרא עוד »
יול 10, 2021
רות רפאלי – עורכת דין דיני עבודה
המעסיק שלכם לא מעוניין לספק את כל הזכויות שמגיעות לכם? מעוניינים להיות בטוחים כי המעסיק יודע לענות על...
קרא עוד »
פבר 22, 2018