אלפא מוטורס- כך רוכשים היום רכב

האם שמעתם על רכישת רכב ללא מקדמה? הכוונה היא אל 100% מימון ורכבים חדשים עם 0 ק"מ. חברת אלפא מוטורס יוצאת בהצעה זו ללקוחותיה, כאשר ישנם כבר אלפי לקוחות מרוצים, הנוהגים כבר על רכב חדש.היום ,רכישת רכב חדש מחברת ליסינג ,צוברת תאוצה מרשימה בשנים האחרונות. היום חברות ליסינג אינן ליסינג בלבד, כי אם הן בעלות ארבעה תחומים של פעילות כמו?: ליסינג השכרה ארוכת טווח, השכרה לזמן קצר, מכירת רכב משומש ומכירת רכב חדש {ללא קילומטרים}.. השקל חזק וזה אומר ששאר המטבעות חלשים. למשל הין היפני והיורו חלשים מול השקל. חברות המייבאות רכבים שהייבוא של הרכבים הוא מיפן או מאירופה,, עשויות לספק הנחות, היות והן מגדילות את הרווח שלהן בשל התחזקות השקל.

בחירת מסלול המימון הטוב ביותר לרכב

ממש כשם שאתם לוקחים כל הלוואה, גם הלוואת מימון לרכב או תשלומים קבועים על רכב בחברת אלפא מוטורס מתאפשרים על פי ההכנסות שלכם, כאשר החברה תמיד מתחשבת בלקוחותיה ולכן המימון הינו 100% וללא צורך במקדמה, כפי שמקובל בקרב חברות אחרות למימון רכבים חדשים. יש שסבורים, כי הפער  בין החלום למציאות עשוי להיות רב במיוחד אם לא קיים תקציב שחסר למימוש החלום של רכב חדש.. ניתן למצוא חברות מימון או אפילו חברות שמציעות מימון ורכב חדש, כך שתוכלו להזמין מהקטלוג או מהחברה עצמה שמחזיקה ברכבים אלה.

המהפכה במימון לרכב כבר כאן
הסניפים של חברת אלפא מוטורס בנויים בפריסה ארצית נוחה. החברה מוכרת וממנת כ-4000 רכבים בשנה ומספקת למעלה מ-2,500 עסקאות טרייד אין של לקוחות שחזרו על מנת להתקדם לרכב חדש יותר. לחברה, 5 סניפים בכל הארץ. היתרון במימון ליסינג או טרייד אין, טמון בקלות שבה ניתן ליהנות מרכב חדש והשיטה הזאת, פשוט מספקת הזדמנות שווה לכולם, גם לאלה המתקשים לרכוש רכב חדש. . כל מי שמקבל מימון לרכב בחברות מימון רכב חוץ בנקאיות, יודע בדיוק את ההחזר החודשי שלו.משתלם להגיע לחברה מוכרת שתסייע לכם במימון הרכב שלכם, כאשר ישנה אפשרות עם הזמן גם להתקדם לרכב חדש יותר, עם חלוף שנתיים-שלוש כך שלא תאבדו את ערך הרכב.

אוכל לאירועים דברים לבית טכנולוגיה יחסים כללי לימודים והשכלה פנאי וצרכנות רכבים ותחבורה
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך אפשר לחזור בתשובה?
זו שאלה שנשאלת על ידי רבים וטובים והתשובה היא שונה עבור כל אחד. אבל מה שחשוב לציין הוא שצריך לחזור...
קרא עוד »
ינו 21, 2023
מאיזה גיל ניתן ללמד ילדים לרכב על אופניים?
רכיבה על אופניים זה ספורט חווייתי לכל אחד. גם ילדים צעירים יכולים ליהנות מדווש על אופניים וגם אנשים...
קרא עוד »
דצמ 15, 2019
מי באמת מרוויח ממתחמי עבודה משותפים
תוהים האם מתחם עבודה משותף הוא הקפיצה הגדולה הבאה שלכם? אתה לא לבד. זירת חללי העבודה המשותפים הופכת...
קרא עוד »
נוב 01, 2023